TV'de Bu Akşam
06.11.2013 14:37

22:00
 KANAL D

Irmak, Narin tarafından köşeye sıkıştırılmışken, yardım eli hiç beklenmeyen bir yerden gelir. Fırat çektiği sancılar sebebiyle kıvranırken Sermet, Fırat’ın zehirlendiğini öğrenir ancak Fırat’a bir türlü ulaşamaz. Fırat’ın ortalardan kaybolması başta Irmak olmak üzere herkesi telaşlandırır. Atıf, Narin’i avukatlıktan azleder ve Fırat’ın ipini çekecek bir plan yapar.

 


20:00
Muhteşem Yüzyıl
STAR

Barbaros, Mustafa ve yeniçeri ağasını bir arada gören Süleyman deliye döner. Kabusları gerçek olmaya başlamıştır. Mustafa’ya bir ders vermek amacıyla büyük bir ceza verir. Lala Mustafa, Huricihan’ dan gelen mektubu Beyazıt’tan saklar. Beyazıt’ın kendisini unuttuğunu düşünen Huricihan, Cihangir’e birlikte Kütahya’ya gitmeyi teklif eder. Cihangir, Kütahya’da gördükleriyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

 


23:30
Ben de Özledim
STAR

Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hala “İsmail Abi”dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hala Erdal Bakkal’dır. Ahmet, tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak çıkamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk çekmektedir. Oyuncular Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak'a giderek yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak'ın yeni bir proje üzerinde düşünecek vakti olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar.

 


20:00
Pis Yedili
SHOW TV

Cimbom’un evine gelen Fatih, Trafo ve Rüzgar’la karşılaşır. İkili, Fatih'i yakalamaya çalışır ama başarılı olamaz. Cimbom’un can güvenliği olmadığı endişesiyle Rüzgar, onu ve ailesini otele yerleştirir. Zeynep fizik tedaviye başlamıştır ve Ceyhun’la daha fazla vakit geçirmek için elinden geleni yapmaktadır. Esma Sultan, Dizel tarafından terk edilmeyi hala hazmedememiştir ve Dizel’den intikamını almak için bir plan yapar.

 


23:15
Güldür Güldür
SHOW TV

Bilal, Yeter'in ailesiyle tanışmak için evine gittiğinde hiç beklenmedik biriyle karşılaşacaktır. İbrahim ve Oya, yeni doğan bebekleri için bakıcı ararken başlarına neler gelecek? Gümrükçü Şevket'in çalıştığı kapıdan bir şey kaçırmak mümkün mü? Öğretmen çocuğu İsmail neden bu kadar havalı? Yeni evlenen Bilal ve Yeter, balayı için gittikleri dağ kulübesinde nelerle karşılaşacak? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Doksanlar
ATV

Söylediği yalanlar yüzünden başına gelmeyen kalmayan Mustafa, kendini affettirmek için bir büyük yalan daha söyler. Nuri ve Şükran’a, Tuğba’nın hamile olduğunu söyleyen Mustafa’yı birbirinden zor günler beklemektedir. Torun heyecanıyla, Mustafa’ya olan kızgınlıklarını unutan Nuri ve Şükran, büyük bir yalanın içinde olduklarından habersizdir. Öte yandan, çeyizci Süheyla ve mahallenin zengini Orhan arasındaki sırrı öğrenen Sevinç’in tepkisi merak konusudur.

 


23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu yirmi yaşındaki ses mühendisi Turgay Poyraz Yıkılmaz... Turgay Bey'in hedefi 60.000 TL kazanmak... Yarışmanın diğer konukları ise Damla Mergen, Yusuf Dumandağ ve Eda Tanyıldızı... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...