TV'de Bu Akşam
08.11.2013 16:58

20:00
Yalan Dünya
KANAL D

Rıza ile Deniz’in arası aileleri yüzünden fena açılır. Deniz, Rıza’nın kendisine bağırmasına, Rıza da Deniz’in kendisine eşek demesine çok içerlemiştir. Bu durum en çok Servet ile Çiğdem Hanım’ın yüzünü güldürür. Çocukların arası açılırken ilk günden beri anlaşamayan aileler arasında da büyük bir yakınlaşma yaşanır. Koruma tutan, korkudan sokağa tek başına çıkamayan Selahattin’in yanlış anlama sonucu Zorbey’in adamları tarafından dövüldüğü ortaya çıkar. Ancak bu yanlış anlamanın altında Zerrin’in olduğunu düşünen Selahattin ondan intikam almak için Bünyamin’e gider...

 


23:15
Beyaz Show
KANAL D

Beyaz Show'a bu hafta; Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Erhan Can Kartal, Kadir Doğulu, moda tasarımcısı Ivana Sert, müzik dünyasının sevilen isimlerinden Özgün ve müzik dünyasında hızlı bir çıkış yakalayan İrem Derici konuk oluyor.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
Medcezir
STAR

Mira mektubuyla, Yaman’ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar. Öte yandan Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar. Orkun’un Mira’ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir.

 


23:00
Ben de Özledim
STAR

Onur hastanede yatmaktadır. Bütün ekip hastaneye ziyarete gider. Burak Onur'un başına gelenlerden kendini sorumlu tutarak vicdan azabı duymaktadır. Ellerinde bunu kimin yaptığına dair kanıt yoktur. Ali ise vurulacağı korkusuyla evden çıkmaz. Serkan tekneyle açıldığı sırada deniz kızının sesini duyar. Osman Damla'ya ulaşamaya çalışsa da elinden bir şey gelmez. Ahmet destek olmak için Ali'nin evine gelir ve mafyayı çağırır. Sosyal medyayı hareketlendirerek başlarındaki beladan kurtulmaya çalışan ekip, kendilerini başka bir maceranın içinde bulacaklarından habersizdir.

 


20:00
Dila Hanım
SHOW TV

Rıza, Dila’dan avukatı olmasını ister. Dila ise zor bir kararın eşiğine gelmiştir ölen kocasının davasında Rıza’nın avukatı olmak Dila için zordur. Azer, Fatma’nın kendisine verdiği haberin şokundadır. Azer, Fatma’nın beklediği bebeğin kendisinden olmadığını düşünür. Fatma’yı ihanetle suçlayacaktır. Fatma, Azer’deki bu ani değişikliğin sebebini anlamaz. Azer, herkesten intikam almayı düşünür.

 


23:15
Bir Milyon Kimin?
SHOW TV

Geçen haftaki bölümde izleyiciler, eşinin ve ailesinin “biriciği”, iki diploma sahibi Şenay’ın Kazananlar Kulübü'ne yolculuğuna tanıklık etti. Haftalardır ilk turu geçemeyen Antalya’lı Fırat, sonunda finalde yarışabilecek mi? Mersin’li Kimyager Fevziye Hanım, hırsının karşılığını alacak mı? Doktor Mustafa ile Mühendis Fırat arasında kopya tartışması... Bir aylık eleme sürecinde yüz soruya en fazla doğru cevabı, en hızlı sürede veren 19 kişi, artık 1.000.000 TL’lik büyük ödüle daha yakın... Finalistler, jüri koltuğunda oturan Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen karşısında, 3 etapta birbirleriyle yarışıyor, her bölümün en fazla doğru cevabını en hızlı sürede veren bir kişi finalist olmaya hak kazanıyor.

 


20:00
Huzur Sokağı
ATV

Feyza’nın Selim’le evlilik kararı, başta Bilal olmak üzere, herkesi şaşırtmıştır. Feyza’yı bu ani karardan döndürmek için Ayşe Sultan, Zeynep ve Ülker çok uğraşır. Bilal, her şeye rağmen Feyza ile konuşup Selim gibi bir adamla evlenerek hayatını mahvetmesine izin vermek istemez. Fakat Feyza kararlıdır. Selim ise Feyza’dan gelen bu teklif karşısında Bilal’e karşı büyük bir zafer kazanmış, amacına ulaşmış görünmektedir. Bilal, büyük bir yanılgının içinde, Feyza’yı yangına sürüklediğini öğrendiğinde onu son defa uyarmak için karşısına çıkacaktır.

 


22:00
Tatar Ramazan
ATV 

Ertuğrul isimli gizemli adam, Ramazan’a aynı intikam yolunda yürüdüklerini anlatır. Ramazan yardım teklifini geri çevirir. Mücadelesini tek başına sürdürecektir. Ancak üst üste aldığı kara haberler Ramazan’ı çılgına çevirir. Ferit, Ebru ve Ayşe’yi öldüresiye dövmüş, Elmas’ı bıçaklamıştır. Sonunda Ramazan, Ertuğrul ile işbirliği yapmayı kabul eder. Ertuğrul, Beyefendi’ye ulaşmak için önce piyonlarını yok etmesi gerektiğini anlatır. O iblisi gizlendiği cehenneminden çıkartıp üzerlerine çekmenin tek yolu budur. İlk piyon, görünürde son derece saygın bir iş adamı olan Rüstem’dir. Hedefi Türkiye’de uyuşturucu kullanımını yaygınlaştırmak, bir nesli zehirlemektir. Ferit, Ekrem’den boşalan koltuğa geçmek isteyen Çavuş’a yeni bir görev verir. Rüstem’e işlerinde yardımcı olacaktır. Rüstem’in Başsavcı’yla olan bağlantısını keşfeden Ömer, Ramazan’a içeriden bilgi aktarmaya başlar. Ramazan ne Rüstem’i ne de yardakçısı Başsavcı’yı cezasız bırakmayacaktır.