Justin Bieber'ın uyurken görüntülerini çekti!
09.11.2013 22:18

 

Ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın, Brezilya'da kaldığı eve davet ettiği kızlardan biri tarafından uyurken gizlice görüntüleri çekildi.

 

Eonline'ın haberine göre, Justin Bieber'ın dünya turnesinin Brezilya durağı olaylı geçiyor. Brezilya'da bir genelevden çıkarken yakalanan ve çarşafın altına saklanmış görüntüleri magazin basınında yer alan Bieber, aynı gece arkadaşlarıyla beraber kaldığı villaya 50 kızı davet etti.

 

Ertesi gün bazı internet sitelerinde uyurken çekilen videosunu gören Bieber, bunu bir paparazzinin yaptığını zannetti. Ancak daha sonra evine davet ettiği kızlardan Tati Neves tarafından çekilen bir video olduğu ortaya çıktı. 2012 yılında Bikini Güzeli seçilen Neves'in çeşitli dergilere bikinili ve çıplak pozlar verdiği ifade edildi. Tati Neves'in, görüntülerin yayınlanmasının ardından büyük tepki gösterilmesi üzerine pişman ve üzgün olduğu belirtildi. 

 

Justin Bieber'ın sözcüsü, bu durumun ünlü şarkıcının özel hayatına müdahale niteliğinde olduğunu, gerekirse yargı yoluna gidebileceklerini bildirdi. İşte o video: