Türkiye'de yaşasaydı örnek anneydi!
10.11.2013 00:04


 

Geçtiğimiz günlerde nişanlısıyla ayrıldığı söylentileriyle gündeme gelen ünlü şarkıcı Lady Gaga, en az 3 çocuk istediğini belirtti.

 

People dergisinin haberine göre, Türkiye'de sık sık gündeme gelen "3 çocuk hedefine'' şarkıcı Lady Gaga da sahip. Çocukları çok sevdiğini dile getiren Lady Gaga, ''Aslında ben düzinelerce çocuk istiyorum. En az 3 çocuğumun olması gerektiğini düşünüyorum'' dedi.

 

Skandallarıyla gündemden düşmeyen 27 yaşındaki yıldız, aile kurmayı çok önemsediğini belirterek, çocuklarına özen göstermek istediğini ifade etti. Lady Gaga, ''Dürüst olmak gerekirse benim çocuk sahibi olmam demek benimle her zaman birlikte olacak üç küçük canavara sahip olmam demektir. Ben çok güçlü bağları olan bir ailede yetiştim. İlerde de benim öyle bir ailem olmasını istiyorum'' diye konuştu.

 

Nişanlısı aktör Taylor Kinney ile arasındaki sorunlara değinmeyen Lady Gaga, bu 3 çocuğa Kinney ile sahip olmayı düşünüp düşünmediğine ilişkin herhangi bir ipucu da vermedi.

 

Magazin basınında Taylor Kinney'nin Lady Gaga'nın kariyerine aşırı derecede ağırlık vermesi nedeniyle onu terk ettiği haberleri yer almıştı.