TV'de Bu Akşam
10.11.2013 15:51

23:15
Bir Tutam Cennet (A Little Bit of Heaven)
KANAL D

Marley Corbett, genç, güzel bir o kadar da uçuk kaçık bir reklamcıdır. En büyük korkusuysa büyük bir aşk yaşayarak kendini birine açmak ve bir ilişkinin sorumluluğunu almaktır. Hayata karşı alaycı bir tavır takınan, olayları pek de ciddiye almayan Marley’in yapacağı doktor ziyareti hem kendisi hem de doktoru için yepyeni bir macera, bambaşka bir keşif olacaktır.

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
1 Erkek 1 Kadın
STAR

Ozan ve Zeynep yeni açılan kitap fuarına giderler. Kitapların, yazarların olduğu, buram buram edebiyatın koktuğu bu ortamı, gelir gelmez dağıtmayı başarırlar. Pop dünyasının yeni parlayan ismi Tankut, feci derecede Ozan'a benzemektedir. Başta bundan rahatsız olan Ozan, durumdan faydalanmaya başlayınca oyunu devam ettirmeye karar verir. Ta ki Tankut'la ilgili acı gerçek ortaya çıkana dek.

 


20:00
Madagaskar (Madagascar)
SHOW TV

Ormanların kralı olan Alex adlı aslan, New York Hayvanat Bahçesi'nin en popüler hayvanıdır. En iyi arkadaşları zebra Marty, zürafa Melman ve su aygırı Gloria'dır. Yaşadığı bu hayattan sıkılan zebra Marty, bir türlü bastıramadığı merak duygusuna yenilir. Penguenlerin yardımıyla hayvanat bahçesinden kaçar ve özlemini çektiği dünyayı keşfe çıkar. Alex, Melman ve Gloria da beraber kaçarlar. Ancak kent caddelerinin tadını çıkaramadan yeniden yakalanırlar. Kafeslere konulup gemiyle Afrika'ya gönderilirler. Penguenler gemiyi sabote edince Alex, Marty, Melman ve Gloria kendilerini bu kez egzotik bir ada olan Madagaskar’da bulurlar.

 


21:50
Güldür Güldür
SHOW TV

Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür'de, her hafta önemli bir konu mizahi bir dille ele alınıyor. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergiliyor.

 


20:00
Veliaht
ATV

Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Deniz Seki, Rafet El Roman, Kutsi, Niran Ünsal, Hande Yener ve daha birçok ünlü isim... Her biri icra ettiği müzik tarzında yıllarca zirvede kalmayı başarmış... Şimdi onların tahtına aday, birbirinden iddialı veliahtlar var. Haftalar sürecek bu maratonun sonunda birincilik ipini kimin veliahtı göğüsleyecek?

 


23:00
Bugünün Saraylısı
ATV

İstanbul cemiyet hayatından Katiboğlu ailesi, içinde bulundukları dar boğaz yüzünden dillere destan yalılarını satmak zorunda kalmanın acısını yaşamaktadır. Yalıyı ailenin eski kahyasının satın alması, Ata Katiboğlu için duygusal bir depremdir adeta... Ata’nın eşi Üftade’nin deyimiyle 'Sonunda Katiboğlu ailesi için ayaklar baş olmuştur'... Aile bu depremi atlatmaya çalışırken eski kahya Yaşar ve güzeller güzeli kızı Ayşen, Kayseri’den İstanbul’a gelip, yalıdaki hayatlarına adım atar. Ata ve Yaşar arasındaki sırlarla dolu geçmişin sessiz hesaplaşması ve güzelliğini yıllar önce ölen annesinden alan Ayşen'in İstanbul'la imtihanı başlamıştır. Ayşen, kısa sürede başta Ata ve Üftade’nin kızı Feride olmak üzere, herkesin alay konusu haline gelir.