Benim işim Afganistan'dan savaşmak gibi!
10.11.2013 23:05

 

Ünlü aktör Tom Cruise, kendi işinin adeta Afganistan'da savaşmak gibi olduğunu, çok büyük zorluklarla işini sürdürdüğünü söyledi.

 

TMZ'nin haberine göre, son dönemde kızı Suri'yi boşanma sonrasında terk ettiğine ilişkin bir magazin dergisine açtığı davayla gündemde olan Tom Cruise, dava sürecinde uzun uzun mesleğinin zorluklarını anlattı.

 

Özellikle son yıllarda aksiyon filmlerinin değişmez yıldızı haline gelen Cruise, Ortadoğu'da yaptığı çekimlerin zorluğuna değinerek, ''Özellikle son filmimde ölümcüldü. Evet ölümcüldü. Önemli bir hazırlık dönemi geçirdik ve yüksek dayanıklılık istiyordu'' dedi.

 

Bir film için bazen aylarca, hatta 1 yıl zaman harcadığını dile getiren Cruise, kimi filmlerinin hazırlıklarının ise 2 yıldan fazla sürdüğünü ifade etti. Ünlü aktör, ''Bir olimpiyat koşucusu günde 2 yarışta koşmak zorundadır. Halbuki ben günde 30, 40 koşu yapmak zorundayım. Hatta ertesi gün de bunu sürdürmek durumundayım'' sözleriyle yaşadığı zorlukları aktardı. 

 

Bu dönemde Suri ile dönem dönem ayrı kaldığını anlatan Cruise, ancak sürekli telefonda konuştuklarını dile getirdi. Oyuncu, ''Telefonda konuşma konusunda çok iyiyimdir. Harika hikayeler anlatırım, kızım da dinler'' dedi. 

 

Mesleğinin ve çekimlerin Afganistan'da savaşmak gibi olduğunu belirten Tom Cruise'un bu sözleri üzerinde fazlasıyla duruldu. Konunun basına yansıması üzerine Tom Cruise'un avukatı Bert Fields, bu durumun yanlış anlaşıldığını söyledi.