TV'de Bu Akşam
11.11.2013 18:11

20:00
Kayıp
KANAL D

Falko, Mehmet’i fena köşeye sıkıştırır. Eğer Hasan’ı hapishaneden çıkartmaz ise onu, Kerem ile birlikte annesi ve kız kardeşini de öldürmekle tehdit eder. Leyla ise sürekli Kerem ile ilgili aynı kabusu görmektedir. Hasan ise hiçbir şekilde konuşmamaktadır. Bir kez de Mehmet şansını denemek üzere onun yanına girer. Hasan’ın yakalanmadığını öğrenen Falko’nun adamları Fahri ve Bekir paniklerler. Mehmet ise ailesini trene bindirerek bir süreliğine İstanbul’dan uzaklaştırır.

 


22:00
Kutsal Damacana Dracoola
KANAL D

Akıncı Kara Fuat, bundan 600 yıl önce Transilvanya Valisi Vlad’ı yakalamış ve hapse attırmıştır. Yıllarca hapiste kalan Vlad, çıktıktan sonra acımasızlığı ile ün salmıştır. Vlad, halkının kanını içerek vampire dönüşmüş ve Kara Fuat’ın peşine düşmüştür. Yüzyıllar boyunca soyu Kara Fuat’a dayanan herkesi yok eden Vlad’ın son hedefi, Kara Fuat soyunun son temsilcisi Sebahattin’dir. Zengin bir iş adamının konağında iş bulan ve kızı Demet’e platonik bir aşkla bağlanan yetim Sebahattin'in mutluluğu, Vlad'ın gelişiyle bir anda bozulur.

 


23:45
Tuhaf Taksi
KANAL D

Tuhaf Taksi, yüzde yüz sahici şoförü Abdurrahman Yunusoğlu’nun yönetiminde basit ve eğlenceli bir yarışma için kol geziyor. Tuhaf Taksi’nin kapısını açan ‘müşteri’ kısa sürede 5.000 TL kazanma şansı yakalıyor. Kesinlikle hayatın içinden 4 sorunun ardından, heyecanlı bir sokak görevini tamamlayan yarışmacı, evine 5.000 TL ile dönüyor.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
O Ses Türkiye
STAR

Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek? Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 


20:00
Süpermen Dönüyor
SHOW TV

Süpermen'in beş yıl önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından bu yana geçen uzun sürede dünyanın krizlerine cevap verecek kimse olmamıştır. Onun yokluğunda, Metropolis şehri ve ötesinde suç oranı artmıştır; üstelik buna Süpermen'in baş düşmanı Lex Luthor'ın ileride yapacağı yıkım dahil değildir. Hapisten çıkan Lex Luthor'ın niyeti, Süpermen'in teknolojik sırlarını kendi kişisel kazanım ve zaferleri için kullanmaktır. Daily Planet'in yıldız muhabiri ve Süpermen'in hayatının aşkı Lois Lane, sevgilisinin tek söz etmeden çekip gitmesinin acısını çoktan atlatmıştır. Süpermen'in evrendeki yerini uzun süren arayışı, Kent çiftliğinde, bildiği tek ailenin yanında son bulur. Dönüşünün üzerinden birkaç saat bile geçmeden, Lex'in planlarının meyvelerini vermeye başlaması üzerine, dünyayı kurtarmak için bir kez daha vücudunu saran mavi kırmızı kostüme bürünmek zorunda kalacaktır.

 


23:15
Hey Canlı
SHOW TV

Magazin dünyasından en yeni haberler, ünlü isimlerle gündemi belirleyecek özel röportajlar, konserler ve davetler Hey Canlı'da... Programda bu hafta: Zeynep Beşerler, sevgilisi Emir İçgören’le rüya gibi bir düğünle Bodrum’da evlendi. Cem Özer “Çirkinim” dediği yeni sevgilisi ile Hey Canlı kameralarına nasıl takıldı? Eser Yenerler ile Farah Zeynep Abdullah nasıl ayrıldı? Başarılı oyuncu Timur Acar, İstanbul gecelerinde hangi iki ünlü kadınla yakalandı? Cem Yılmaz oğlu minik Kemal ile “Lüfer” alışverişine çıkarsa?

 


20:00
Karadayı
ATV

Serra, gelinlik seçme hayaliyle girdiği dükkanda Mahir ve Yasin’le yüz yüze gelince şoke olur. Feride ve Mahir, her şeyi bildiklerini söylerler ve Serra’ya iki seçenek sunarlar. Ya Turgut aleyhine tanıklık yapacak ve her şeyi itiraf edecektir ya da gerçekler ortaya çıktığında, Serra da Turgut’un suç ortağı olarak yargılanacaktır. Serra için hayatının en zor ve en önemli kararıdır bu an... Turgut, Feride’nin peşine düştüğüne artık emindir. Kendisine ulaşılmasını engellemek için öncelikle Serra’nın ipini çeker. Serra ise Turgut’un kendisi için planladığı dönüşü olmayan yolculuktan habersiz, kararını vermiş ve tarafını seçmiştir. Feride ve Mahir, Serra’dan cevap beklerken, hiç ummadıkları başka birinden haber alırlar. Beklenmedik bir anda öğrendikleri bu bilgiyle, Turgut’un kötülükte sınır tanımadığına bir kez daha şahit olurlar.

 


23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu elli dokuz yaşındaki çevirmen Sinan Gürtunca... Sinan Bey'in hedefi, 1.000.000 TL kazanmak... Yarışmanın diğer konuğu ise yirmi yaşındaki üniversite öğrencisi Ayşemsu Kaya... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...