Justin Bieber'ı uyurken nasıl görüntülediğinin sırrı çözüldü!
11.11.2013 21:25

 

Brezilya'da kaldığı eve çağırdığı kızlardan biri tarafından uyurken görüntülenen ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın bu duruma nasıl düştüğünün sırrı nihayet çözüldü.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, Brezilya'da bir genelevden çıkarken görüntülenen, daha sonra bu randevuevindeki bazı kızları evine davet eden Justin Bieber'ın bu olaydan 1 gün sonra uyurken görüntüleri internete düştü. Görüntülerine çok sinirlenen Justin Bieber, gerekirse yargı yoluna başvurabileceğini sözcüleri aracılığıyla açıklarken, görüntüleri çeken Tati Neves adlı kız da ilgi odağı oldu.

 

2012 yılında bir yarışmada bikini güzeli seçilen ve bazı dergilere çıplak pozlar da veren Tati Neves, nihayet olay yaratan görüntüleri nasıl çektiğini itiraf etti. Brezilya'daki villaya davet edilen kızlar arasında yer alan 26 yaşındaki Neves, geceyi 19 yaşındaki Justin Bieber ile beraber geçirdiğini, bu nedenle görüntüleri çekebildiğini ifade etti.

 

Görüntülerin bir bölümünde kendi de görülen ve uyuyan Bieber'a bakarak öpücük gönderen Brezilyalı çıplak model, birlikte olduğunu aktardığı Justin Bieber'ın hayranlarından da çok sayıda tehdit aldığını itiraf etti. 

 

Brezilya'da bir TV programına konuk olan Neves, Justin Bieber ile öpüşüp öpüşmediğinin sorulması üzerine, ''Ya ne düşünüyordunuz ki, onun odasında uyuyorken ve sadece benle o varken...'' dedi. 

 

Bieber'ın Brezilya'daki konserleri için kiraladığı villaya kendisini özel olarak davet ettiğini dile getiren Neves, 50 kızın daha partide yer aldığının belirtilmesi üzerine, ''Hayır görmedim. Çünkü ben hemen Justin ile yatak odasına gittim'' karşılığını verdi. 

 

Milyonlarca kızın onun yerinde olmak istediğini savunan Neves, gönderdiği öpücüğün ise bütün Justin Bieber hayranlarına olduğunu söyledi. İşte olay yaratan o görüntüler: