TV'de Bu Akşam
12.11.2013 14:58

20:00
Çalıkuşu
KANAL D

Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim aşamasındadır. Ya vicdan onu Neriman'a götürecek ya da cesaret Feride'nin aşkını haykıracaktır. Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran'ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur...

 


23:15
Şans Kapıda
KANAL D

Bahçelievler sokaklarında yeni şanslı yarışmacılarını arayan Yiğit Alıcı, Mazhar- Fuat - Özkan eşliğinde kazandırmaya devam ediyor. Yengesiyle birlikte kapı sorusuna doğru cevap verip, çok daha fazla para kazanmak isteyen Buse Hanım bu haftanın şanslı yarışmacısı oluyor.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR

Aşkın Nur Yengi ile Fuat Güner Büyük Risk’te soruyor, yarışmacılar cevaplıyor. Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
O Ses Türkiye
STAR

Türkiye’nin en güzel sesi olmak için heyecan ve mücadele devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 

 

23:30
Aramızda Kalsın
STAR

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıl dönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar o gün iki çocuğunu alıp evini terk eder, İstanbul yollarına düşer. Yola çıkarken elindeki tek şey annesinin ölmeden önce bir arkadaşına yazdığı mektuptur. Mektup annenin Yadigar için gizli bir emanet bıraktığını söylemektedir. Emaneti saklayan Hüsne Celepoğlu ve kocası Bahattin Celepoğlu'nun en büyük derdi batmak üzere olan lokantalarını kurtarmak. Hüsne bu uğurda bütün ümidini yıllar önce İtalya'ya gitmiş olan Civan'a bağlar. İtalya'da aşçıbaşı olan Civan İstanbul'a gelecek, lokantanın başına geçecek, Celepoğlu ailesinin çilesi nihayet bitecek. Bu sırada Civan bir düğünün yemeklerini yapmak üzere İstanbul yoluna düşmüştür bile... Bir tarafta hayatta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, bir tarafta bin bir dalavereyle eve getirdikleri Civan... Celepoğlu ailesinde böylece komik, romantik, sürprizli ve yepyeni bir macera başlar.

 

 

20:00
Benim İçin Üzülme
SHOW TV

Niyazi, tüm çabalarına rağmen Buke’yi denizde bulamamanın üzüntüsü ve şoku altındadır. Kurtarma ekipleri, yaptıkları arama sonucunda Buke’nin izine rastlayamaz. Buke’yi kaybeden Niyazi ne yapacak? Buke’nin denizde kaybolduğunu duyan Davut, çok üzgündür. Irmak, Buke’nin kayboluşundan dolayı kendini suçlar. Harun, ısınmak için çöpten aldığı ceketin cebinde bulduğu gazetede Buke’nin fotoğrafını görür, şaşırır. Gürcüce bilmeyen Harun, haberi anlamak için balıkçı Kostya’nın yanına gider. Orhan ve Halime okulun bahçesinde karşılaşır. Orhan’ın ağladığını gören Halime, onunla birlikte üzülür. Orhan, Halime’nin ilgisinden etkilenir.

 

 

23:30
Muhallebi Kafa
SHOW TV

Kavramsal eğlence olur mu? Muhallebi Kafa'da birçok kavram ve konu, eğlenceli bir tarzda ele alınıyor ve örneklerle beyinlerde somutlaştırılıyor. Çaydan halıya, kediden kuantum fiziğine kadar birçok konu bu programda konuşuluyor.

 

 

20:00
Kaçak
ATV

Serhat, Ertan’ın hayatını kâbusa çevirmeye devam etmektedir. Burak’ın katil olabileceğini gösteren delillere ulaşan Serhat, Dadaylı ve Dr. Nazmi işin peşini bırakmazlar. Nurgül, Ertan’ın yakın markajında çalışırken bir yandan da teyzesinin kaprislerine katlanmaktadır. Şüphelerinden kurtulmaya çalışan Ertan ise Serhat’ın mezarını ziyaret etmeye karar verir.

 

 

23:15
Bugünün Saraylısı
ATV

İstanbul cemiyet hayatından Katiboğlu ailesi, içinde bulundukları dar boğaz yüzünden dillere destan yalılarını satmak zorunda kalmanın acısını yaşamaktadır. Yalıyı ailenin eski kahyasının satın alması, Ata Katiboğlu için duygusal bir depremdir adeta... Ata’nın eşi Üftade’nin deyimiyle 'Sonunda Katiboğlu ailesi için ayaklar baş olmuştur'... Aile bu depremi atlatmaya çalışırken eski kahya Yaşar ve güzeller güzeli kızı Ayşen, Kayseri’den İstanbul’a gelip, yalıdaki hayatlarına adım atar. Ata ve Yaşar arasındaki sırlarla dolu geçmişin sessiz hesaplaşması ve güzelliğini yıllar önce ölen annesinden alan Ayşen'in İstanbul'la imtihanı başlamıştır. Ayşen, kısa sürede başta Ata ve Üftade’nin kızı Feride olmak üzere, herkesin alay konusu haline gelir.