Miley Cyrus'a ağır darbe!
13.11.2013 12:07


MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreninde sahnede esrarlı sigara için şarkıcı Miley Cyrus hakkında soruşturma açılacak.

 

MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ‘en iyi video’ ödülünü almak için sahneye çıkan Cyrus, çantasından çıkardığı sigarayı yakmasıyla Hollandalı yetkilileri alarma geçirdi. Başkent Amsterdam’da gerçekleşen törende, ünlü şarkıcıya sigara içme yasağına uymadığı için soruşturma açılacağı belirtildi.

 

Ulusal Gıda ve Tüketim İdaresi’nden Tjitte Mastenbroek, “Cyrus televizyonda sigara içerken görüldüğü için birçok şikayet aldık. Soruşturma başlatmak zorundayız” dedi. Kamusal alanda sigara içmenin yasak olduğu Hollanda’da, törene ev sahipliği yapan Ziggo Dome salonu yetkilisi ise Cyrus’un sürpriz bir şekilde sigara yaktığını bu nedenle müdahale edemediklerini belirtti.

 

-Bir darbe de Jennifer'dan

 

Açlık Oyunları filminde ünlü şarkıcı Miley Cyrus'un eski nişanlısı Liam Hemsworth ile kamera karşısına geçen Oscarlı yıldız Jennifer Lawrence, Cyrus'u ağır sözlerle eleştirdi.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak-Hunger Games: Catching Fire filminde Liam Hemsworth ile birlikte rol alan 23 yaşındaki ünlü Oscarlı oyuncu Lawrence, konunun Miley Cyrus'un son dönemdeki yaptıklarına gelmesi üzerine öfkelendi. Lawrence,  ''Aslında bütün bunlar eğlence sektörünün sattığı şeyler. Seks satılıyor ve daha da mide bulandırıcı bir şekilde genç seks daha çok satılıyor'' diyerek ismini vermeden Miley Cyrus'u eleştirdi. 

 

 

 

 

                                 

 

 

 

“Bazı insanlar böyle yapınca kendilerini daha iyi ve seksi hissediyor'' diyen Lawrence, kendisinin genç izleyiciye rol model olabileceğini düşünerek filmlerdeki rolleri konusunda dahi dikkatli kararlar almaya çalıştığını söyledi. Lawrence, ''Bence Katnis Everdeen (Açlık Oyunları'nda canlandırdığı rol) genç kızlar için harika bir rol model. Ben de böyle bir karakteri canlandırmaktan dolayı çok mutluyum'' dedi. 

 

Miley Cyrus, MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki seksi şovu ve yeni düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreninde esrar sigarası yakmış, son dönemde çektiği Wrecking Ball klibinde ise çırılçıplak soyunmuştu. 

 

Jennifer Lawrence'ın bu sözleri, MTV töreni sonrasında Cyrus'u bu tip davranışları nedeniyle terk eden rol arkadaşı Liam Hemsworth'e destek olarak yorumlandı. 

 

Lawrence, yakın arkadaşı olan Liam Hemsworth ile Miley Cyrus nişanlı olduğu dönemde genç yıldız ile iyi ilişkiler sürdürüyordu.