Batman bin Suparman hapsi boyladı!
13.11.2013 01:19

 

Yakında aynı filmde güçlerini çarpıştıracak olan iki süper kahraman Batman ve Superman'in isimlerini taşıyan Singapurlu bir genç hapsi boyladı.

 

BBC'nin haberine göre, tesadüfen iki süper kahramanı isminde bir araya getiren Batman bin Suparman, hapse düşünce ilginç adı dikkati çekti. Uyuşturucu satıcılığından 33 ay hapse mahkum edilen Batman bin Suparman, haberinin yapılmasıyla beraber sosyal medya fenomeni oldu.  

 

Her ne kadar kendisi hapiste olsa da ünü ülkesinin sınırlarını aşan 23 yaşındaki Batman bin Suparman, ayrıca bir dükkandan para çalmak ve kardeşinin kartıyla alışveriş yapmak suçlarından da yakalandı.  

 

 

                                         

 

 

 

İsminden aldığı ''süper güçleri'' kendisini kurtarmaya yetmeyen genç Singapurlunun fotoğrafı birkaç dakika içinde 300 kez paylaşıldı. Hakkında tam 15 bin tweet atılan Batman bin Suparman için Facebook'ta hayran hesabı açıldı ve bu hesap kısa sürede 11 binin üzerinde takipçiye ulaştı.

 

Aslen Endonezya'nın Java adasının yerlilerinden olan Batman bin Suparman'in soyadı Suparman'ın, o bölgede yaygın olarak kullanıldığı belirtildi.