Angelina Jolie'yi görenler korkacak!
13.11.2013 01:46

 

Oscarlı ünlü oyuncu Angelina Jolie, yeni filminde alışılmış güzelliğini sergilemeyecek. Jolie, Uyuyan Güzel masalının korkunç cadısı Maleficent'i (Kötü) canlandırıyor.

 

Jolie'nin kötü karakter kötü kalpli Maleficent rolünün posteri yayınlandı.  Saydam cildi, kıpkırmızı dudakları, fırlamış sarı gözleri ile simsiyah kıyafetinin içinden bakan Jolie, görenleri korkutuyor. Özellikle başının üzerindeki deri boynuz şeklindeki çıkıntılar da görüntüsünü iyice korkunç kılıyor.

 

Yeni filminde yeniden kamera arkasına da geçen 38 yaşındaki Jolie, masaldaki bu karakterinin filmin setini gezen çocukları da çok korkuttuğunu söyledi. Jolie, ''Çocuklar sette gezerken 'Ben bir Disney karakteriyim' diye düşünüp gidip onlara 'merhaba' dedim. Ama onlar korktular'' dedi. 

 

Ancak bu korkunç kostüm, Angelina Jolie'nin kendi çocuklarını korkutmuyor, çünkü zaten onlar da filmde rol alıyor. Pax (9) ve Zahara (8) filmde küçük rollerde görünürken, 5 yaşındaki Vivienne de küçük Prenses Aurora rolünde kamera karşısına geçti. Aurora'nın gençliğini ise Elle Fanning canlandırıyor.

 

3D film, Mayıs 2014'te izleyiciyle buluşacak.