TV'de Bu Akşam
13.11.2013 18:00

22:15
Merhamet
KANAL D

Narin ile Fırat’ın mutlu geçirdiği dakikalar geride kalmıştır. Fırat bütün yaşananlardan Narin’i sorumlu tutar. Narin ile Fırat aşkı zorlu bir sınavdan daha geçecektir. Sinan’ın sinsi planları devam etmektedir. Bir yandan Narin’i Irmak’ın entrikaları konusunda bilgilendirirken, bir yandan da Fırat ile ilişkisini deşifre etmek için planlar yapmaktadır. Sermet hayal kırıklığına uğrar. Deniz, Can’la evlenmek üzere olduğunu Sermet’e söyler.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Ece Temelkuran ve Edip Akbayram sorularıyla Büyük Risk'te... Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
Muhteşem Yüzyıl
STAR

Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar. Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman’a rapor verir. Selim’in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa’nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazar. Mustafa, Atmaca ve Mahidevran’ın tüm uyarılarına rağmen Nisa’yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.

 


23:30
Tanrı'nın Kitabı (The Book Of Eli)
STAR

Eli, otuz yıldır Amerika topraklarında yaşam mücadelesi vermektedir. Bu mücadele öncesinde, Dünya büyük bir savaş atlatmış ve gezegen, nükleer patlamalar sonucu kavrulmuştur. Hayatta kalan insanlar birbirlerini bir damla su için öldürmektedir. Kanun ve devlet tamamen ortadan kalkmış herkesin başının çaresine baktığı bir dünya düzeni kurulmuştur. Bu anarşik düzende, Eli kimseye bulaşmamakta ve tek başına hareket etmektedir. Tek amacı, kendisine verilmiş olan ve insanlığın tek kurtuluşu olabilecek kitabı, gideceği en son noktaya ulaştırmaktır. Bu görev için hayatını ortaya koyan Eli’yi, aksiyon ve mücadelenin hiç tükenmediği bir misyon beklemektedir.

 


20:00
Pis Yedili
SHOW TV

Esma Sultan, Dizel’e yakın olmak için Hasan Paşa’nın yanına taşınır. Hasan Paşa ve Songül’ün hayatını darmadağın eder. Elçin, annesinin zoruyla spor salonuna gider. Bunu öğrenen Zeynep’in Elçin için yeni bir planı vardır. Otelde Cimbom’u sürekli takip eden adam, onu Fatih’in elinden kurtarır fakat Fatih de bu arada kaçar. Herkese izini kaybettirdikten sonra Fatih, Cimbom’u telefonla arayıp son bir kez görüşmek istediğini söyler. Tereddütte kalıp Rüzgar ve Trafo’nun da ısrarlarıyla bunu kabul eden Cimbom, oldukça tedirgin bir şekilde görüşmeye gider.

 


23:15
Güldür Güldür
SHOW TV

Bir şirketin çaycısı olan Şevket, yeni açılan kahve dükkanına karşı büyük bir mücadeleye girerse neler olur? Üniversite öğrencisi İbrahim, ders çalışma bahanesiyle Yeter'i eve atmayı başarabilecek mi? İlk maaşını alıp eve gelen İsmail'i evinde ne sürprizler bekliyor? Meslek liseliler ile düz liseliler arasında ne fark var? Televizyonda sabah kuşağında yayınlanan Hekimim programında neler yaşanıyor? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Doksanlar
ATV

Babasına kendini affettirmek için Tuğba’nın hamile olduğu yalanını söyleyen Mustafa, evdekiler Tuğba’yı doktora götürmek isteyince köşeye sıkışır. Uzun bir süredir kendini Özlem’e affettirmeye çalışan Atilla, bu defa yaşayacağı hayal kırıklığından habersizdir. Özlem ile arası bozuk olduğu için kaset çıkarmaktan vazgeçen Atilla, bütün bunlar yetmezmiş gibi matematik hocası Görkem yüzünden bir yıkım daha yaşar. Mustafa dedenin son zamanlardaki esrarengiz hareketleri ailede ve mahallede büyük merak konusudur. Öte yandan define sırrına Necmettin’in de dahil olması, yeni olayların habercisidir.

 


23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu yirmi üç yaşındaki matematik öğretmeni Hamdi Bozkurt... Hamdi Bey'in hedefi, 60.000 TL kazanmak... Yarışmanın diğer konukları ise Kıvanç Yangı ve Efruze Elif Özel Bağcı... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...