TV'de Bu Akşam
14.11.2013 16:15

19:30
Beşiktaş - Shakhtar Donetsk
KANAL D

Beşiktaş, A Milli Takım’ın Kuzey İrlanda ve Belarus ile oynayacağı maçlar sebebiyle lige verilen arayı, Lucescu’nun takımı Shakhtar Donetsk’i ağırlayarak değerlendiriyor. Milli ara öncesi Kayserispor deplasmanından galibiyet ile dönerek, 3 maçlık galibiyet özlemini dindiren Bilic’in öğrencileri, Ukrayna Premier Ligi’nin zirvesinde yer alan Shaktar Donetsk karşısında ciddi bir sınav veriyor.

 

 

21:30
İntikam
KANAL D

Seçkin’in ortaya çıkardığı şiddet görüntüleri Şahika ve Haldun’un maskesini düşürür. Ancak Şahika’nın Derin’den intikamı acı olacaktır. Derin’in ortadan kaldırılması için harekete geçen Şahika’nın işbirliği yapacağı kişi ise hiç umulmadık biridir. Yağmur; bir yandan Ali ile duygusal bir yakınlaşmanın eşiğindeyken, Derin’in tehlikede olduğunu öğrenir ve harekete geçer. Derin ise büyük sırlarını ortaya çıkaran Seçkin’i çok geç olmadan ortadan kaldırmaya kararlıdır.

 

 

23:30
Galip Derviş
KANAL D

Bir zırhlı para aracının soyulması sırasında ölen kişilerin soruşturmasını yapan Ahmet, dayanılmaz diş ağrıları çekmektedir. İzzet’in baskılarına dayanamayarak bir dişçiye gider. Baygın olduğu sırada, dişçi ve asistanının bir cinayet işlediğine tanık olur. O sırada ilacın etkisinde olduğundan, kimseleri gördüklerine inandıramaz. Bu yüzden gururuna yenik düşen Ahmet, polisliği bırakıp, şarkıcı olmaya karar verecektir. Galip Derviş, hiç istemediği halde kendini dişçi koltuğunda bulacak ve kaçırılan zırhlı araçta olanlardan, dişçiye kadar uzanan gizemli serüveni çözecektir.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
Aramızda Kalsın
STAR

Yadigar’ın boşanma kararı ile burkulan aile, bir yanda genç kadını teselli ederken bir yandan da Civan’ı, Yelda ile baş göz etme telaşındadır. Kalbi Yadigar için atmaya başlayan ve bunun sinyallerini veren Civan, Yelda ile arasındaki problemi halletmeye çalışır. Geçmişte yaşananlardan habersiz olan Hüsne ise kendince harika bir plan kurmuştur. Ama evdeki hesap çarşıya uymaz!

 

 

22:15
Benim Hala Umudum Var
STAR

Otelde Hakan’ı gören Ozan kıskançlık krizine girer. Umut’u arar ve telefonu Hakan’a verir. Umut olanlara bir anlam veremez. Tefeci Namık Ozan’ın ofisine gider, tam bu sırada Umut Ozan'la konuşmak için gelir. Umut’un oyunculuk kariyeri bütün hızıyla devam eder. Dizinin ilk bölümü özel bir gösterimle izlenir. Kalbinin sesini dinleyen Umut soluğu Ozan’ın kapısında alır. Ozan beklemediği bu sürpriz karşısında ne yapacağını şaşırır.

 

 

20:00
Smokin
SHOW TV

New York'ta taksicilik yapan Jimmy Tong, Clark Devlin adlı esrarengiz bir adam tarafından şoför olarak işe alınır. ABD için gizli görevler yapmakta olan Devlin’in hastaneye yatması üzerine görevini Jimmy Tong devralır. Diedrich Banning adlı bir şişe suyu komisyoncusunun çevirdiği gizli entrikaları çözmesi gereken Tong'un en büyük yardımcısı, Devlin’in olağanüstü güçlere sahip bilgisayarlı smokini olacaktır.

 

 

22:00
Güldür Güldür
SHOW TV

Bir şirketin çaycısı olan Şevket, yeni açılan kahve dükkanına karşı büyük bir mücadeleye girerse neler olur? Üniversite öğrencisi İbrahim, ders çalışma bahanesiyle Yeter'i eve atmayı başarabilecek mi? İlk maaşını alıp eve gelen İsmail'i evinde ne sürprizler bekliyor? Meslek liseliler ile düz liseliler arasında ne fark var? Televizyonda sabah kuşağında yayınlanan Hekimim programında neler yaşanıyor? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 

 

23:15
Çıplak Kafa
SHOW TV

Çıplak Kafa'nın bu haftaki konusu: Konser... Programa konuk olan şarkıcılar sevilen eserlerini yorumluyor. Tematik eğlence olur mu? Çıplak Kafa'da birçok kavram ve konu, eğlenceli bir tarzda ele alınıyor ve örneklerle beyinlerde somutlaştırılıyor.

 

 

20:00
Kurtlar Vadisi Pusu
ATV

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta: Cahit’e ulaşan Akif, şimdi ne yapacak? Akif, Heyet’in kararını yerine getirebilecek mi? Poyraz ve adamlarından kaçan Murat’a, Savcı Leyla yardım edecek mi? Abdülhey ve Cahit’in Heyet’e olan güveni sarsılır. Bu durumdan derin üzüntü duyan Polat Alemdar, Abdülhey ve Cahit’i tekrar bir araya getirebilecek midir? Polat Alemdar sahaya dönecek mi? Poyraz’ın peşine düşen Abdülhey ve Kara, Poyraz’dan intikam alabilecekler mi? Nazife Anne’nin hastalığı günden güne ilerler. Ömer Baba ve Elif’in sevgisi onu iyileştirmeye yetecek mi?