Victoria's Secret melekleri podyumu salladı!
15.11.2013 00:50

 

Kanatlarla podyuma çıktıkları için ''Victoria’s Secret melekleri'' olarak anılan modellerin yer aldığı defile ilgiyle izlendi.

 

Victoria's Secret'ın dünyaca ünlü defilesi Victoria's Secret 2013 New York’ta düzenlendi. Modellerini kadınların giydiği, ama defilesini daha çok erkeklerin izlediği firma, 2013 defilesini Lexington Avenue Armory'de düzenledi. Defileye yine uzun renkli kanatlarla çıkan mankenler, modelleri sergiledi.

 

DEFİLEDEN FOTOĞRAF KARELERİ İÇİN GALERİYE TIKLAYIN

 

Dünyanın en güzel kadınlarından süper model Adriana Lima'nın "parizyenli geceler", Alessandra'nın kanatlarının ise "kuşlar cenneti" adı altında tasarımlandığı belirtildi. Defilede diğer bölümler ise "İngiliz istilası, gemi batığı, kar melekleri ve pembe ağlar diye ayrıştırılmıştı.

 

Son dönemin en gözde mankenlerinin podyuma çıktığı defileye Taylor Swift, Pete Wentz ve grubu da renk kattı. Koleksiyonun en pahalı fantezi parçasını tanıtma görevi ise bu yıl Candice Swanepoel'in oldu. Elmas ve safir gibi değerli taşlarla süslü olan 10 milyon dolarlık sutyen Swanepoel tarafından defile takipçilerine sunuldu.

 

Adriana Lima hiç değişmeyen ölçülerini korurken, formunu doğumdan sonra yaptığı boksa borçlu olduğunu söyledi. Yeni evli Lily Alridge ise "bu gece o kadar yorgunum ki kocaman bir pizza yiyeceğim" dedi.

 

Defileye katılan modeller arasında ise,  Maryna Linchuk, Adriana Lima, Karlie Kross, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Erin Heatherton, Lily Donaldson, Barbara Fialho, Lais Ribeiro, Doutzen Kroes, Izabel Goulart, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Jessica Hart, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Hilary Rhoda, Constance Jablonski, Joan Smalls, Magdalena Frackowiak, Maria Borges, Jacquelyn Jablonski, Cara Delevingne, Cindy Bruna, Jourdan Dunn, Devon Windsor,  Lindsay Ellingson ve Martha Hunt da yer aldı.