Miley Cyrus meğerse komiklik peşindeymiş!!
15.11.2013 01:11

 

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, MTV Avrupa Müzik Ödülleri töreninde sahnede içtiği sigaranın ''esrar sigarası'' olduğunu itiraf etti.

 

Hollywoodreporter'ın haberine göre, Miley Cyrus, İngiltere'de yayın yapan Capital FM'de yaptığı açıklamada günlerdir üzerinde konuşulan sahnede sigara içme şovunu özellikle yaptığını söyledi. Bu sigaranın esrar olup olmadığının sorulması üzerine, sözlerine ''evet esrardı'' diyerek başlayan Cyrus, ''Aslında çok düşünerek yaptığım birşey değildi. Odamdan çıkıyordum ve 'aa çantamda bu varmış' dedim ve bunun gerçekten komik olacağını düşündüm'' diye konuştu.


"Komiklik olsun diye'' sahnede esrarlı sigara içen Cyrus, bunu yapacağını önceden kimseye haber vermediğini belirtti. Birçok insanın çok ileriye gittiğini düşündüğünü ifade eden 20 yaşındaki şarkıcı,  şunları söyledi:

 

''Bunu yaptım, çünkü biliyordum ki Amsterdam'daki hayranlarım bunu sevecek (Amsterdam'da uyuşturucu kullanmak serbest). Bunu yaptığımda da zaten çılgına döndüler. Medyanın ne yazdığını filan da umursamıyorum. Çünkü ben kendimi Google'da aramıyorum ve onların ne yazdıklarını da bilmiyorum. Umurumda da değil.''