TV'de Bu Akşam
15.11.2013 17:36

20:00
Yalan Dünya
KANAL D

Rıza ile Deniz’in arası aileleri yüzünden fena açılır. Deniz, Rıza’nın kendisine bağırmasına, Rıza da Deniz’in kendisine eşek demesine çok içerlemiştir. Bu durum en çok Servet ile Çiğdem Hanım’ın yüzünü güldürür. Çocukların arası açılırken ilk günden beri anlaşamayan aileler arasında da büyük bir yakınlaşma yaşanır. Koruma tutan, korkudan sokağa tek başına çıkamayan Selahattin’in yanlış anlama sonucu Zorbey’in adamları tarafından dövüldüğü ortaya çıkar. Ancak bu yanlış anlamanın altında Zerrin’in olduğunu düşünen Selahattin ondan intikam almak için Bünyamin’e gider...

 

 

21:00
Türkiye - Kuzey İrlanda
KANAL D

Fatih Terim yönetimindeki Türkiye A Milli Futbol Takımı, özel maçta Kuzey İrlanda ile Adana 5 Ocak Stadı'nda karşı karşıya geliyor. Bu maç, Fatih Terim'in Adana'daki ilk milli maçı oluyor.

 

 

23:00
Beyaz Show
KANAL D

Beyaz Show'a bu hafta; “Su ve Ateş” filminin kahramanları Özcan Deniz, Yasemin Allen ve Pelin Akil ile müzik dünyasının sevilen isimlerinden Niran Ünsal konuk oluyor.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
Medcezir
STAR

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır. Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

 

 

23:30
Ben de Özledim
STAR

Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hala “İsmail Abi”dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hala Erdal Bakkal’dır. Ahmet, tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak çıkamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk çekmektedir. Oyuncular Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak'a giderek yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak'ın yeni bir proje üzerinde düşünecek vakti olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar.

 

 

20:00
Dila Hanım
SHOW TV

Azer gizli tanık olarak mahkeme salonuna girer. Dila ve Rıza, Azer’i görünce neye uğradıklarını şaşırır. Azer her şeyi göze almıştır. Artık Rıza’yı hapisten çıkarmamak için elinden geleni yapacaktır. Rıza mahkeme salonunda sinirle Azer'in üzerine atılır. Rıza’nın da planları vardır. Azer’le Rıza birbirlerine savaş açmışlardır artık... Dila tek çare olarak Suat’la konuşur ve kararından vazgeçmesini ister. Suat, Dila’nın bu istediğini tek bir şartla kabul edecektir. Suat, Dila’yla evlenmek isteyecektir. Dila, Rıza’yı hapisten çıkarmak için Suat’la evlenecek midir?

 

 

23:15
Bir Milyon Kimin?
SHOW TV

Geçen hafta, kimyager Fevziye Hanım’ın final yolculuğuna tanıklık ettik. Yarışmada her hafta gerilim gittikçe yükselirken, yarışmacılar Kazananlar Kulübü’ne geçebilmek için rekabet sınırlarını zorluyorlar. Bir aylık eleme sürecinde yüz soruya en fazla doğru cevabı, en hızlı sürede veren 19 kişi, artık 1.000.000 TL’lik büyük ödüle daha yakın... Finalistler, jüri koltuğunda oturan Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen karşısında, 3 etapta birbirleriyle yarışıyor, her bölümün en fazla doğru cevabını en hızlı sürede veren bir kişi finalist olmaya hak kazanıyor.

 

 

20:00
Huzur Sokağı
ATV

Feyza, Selim'in evlenme teklifini kabul etmiştir. Bilal, Feyza'yı durdurmak için her şeyi göze alır. Ancak diğer taraftan Selim’in, Huzur Sokağı’nda yarattığı gerginlikler Bilal’i zor durumda bırakacaktır. Bilal'in Feyza'dan vazgeçmediğini düşünen ve her şeye rağmen evliliğini ayakta tutmaya çalışan Zeliha için zor günler başlar. Zeliha’nın babası bu duruma sessiz kalmayacaktır. Bilal ve Feyza, hayatlarının en zor seçimiyle karşı karşıya gelmişlerdir.

 

 

22:00
Aşk Tesadüfleri Sever
ATV

Yıl 1977, Ankara'da bir Eylül sabahı... Özgür ve Deniz aynı gün aynı hastanede dünyaya gelir. İkilinin yolları, çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca Ankara'da birkaç kez daha kesişir. Her kesişme onların hayatında büyük değişikliklere sebep olur ve her temasları hayatlarının rotasını değiştirir. Bazen felaketlere, bazen mucizelere neden olurlar birbirlerinin hayatlarında... Ancak hiçbir zaman bir arada olamazlar. Ta ki yirmi beş sene sonra, İstanbul'da yolları kesişene dek...