Miranda Kerr'den photoshop skandalı!
16.11.2013 17:26


 

Ünlü süper Miranda Kerr, kendisini 1 beden küçük gösteren photoshoplu fotoğrafını paylaşınca büyük tepki çekti.

 

Mirror'ın haberine göre, mankenler 2013 yılı Victoria's Secret defilesi için podyumdayken Kerr'in birden anıları canlandı. Geçen yıl Kasım ayında düzenlenen şovda Victoria's Secret imzalı taşlı bir bikiniyle podyuma çıkan Kerr, o geceye ait Alessandra Ambrosio ve Doutzen Kroes ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Fotoğrafın altına, ''Victoria's Secret meleklerine en iyi dileklerimle ve Japonya'dan sevgilerimle'' diye yazan Kerr, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

 

Ancak fotoğrafın paylaşılmasının ardından Instagram'da 2.6 milyon takipçisi olan Kerr'e öfke ve alay dolu mesajlar yağmaya başladı. Fotoğrafın bariz photoshoplu olduğunu gözden kaçırmayan hayranları, ''Neden belini photoshop ile incelttin? Bu hiç doğal değil ve bunu yapmak da utanç verici. Doğal görün, ama bunu yapma'' diye yazdı.

 

Bir süre sonra süper modelden, ''Merhaba arkadaşlar... Bu, benim Victoria's Secret fotoğrafımın orijnali. Kızları desteklemek için attığım bu tweet için fotoğrafı internetten buldum. Çünkü şu an Japonya'da çalışıyorum. Photoshoplu olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu. Bu karışıklık için özür diler, kızları bu harika şovları için tebrik ederim.''

 

Miranda Kerr, geçtiğimiz günlerde eşi ünlü aktör Orlando Bloom'dan boşanmıştı. Çiftin Flynn adlı bir oğulları bulunuyor.