İstanbul'a hayran kaldı
16.11.2013 17:13

 

Ünlü İngiliz komedyen Russell Brand, ilk defa 2002 yılında ziyaret ettiği İstanbul’a hayran kaldı!

 

Şehirde sadece 24 saat geçirmesine rağmen çok sevdiğini belirten Brand, 23 Kasım’da Maslak TİM Show Center’da gerçekleştireceği stand-up şovu için tekrar geleceği İstanbul’un daha çok keyfini çıkaracağını, bol bol gezeceğini ve yeni yerler ve lezzetler keşfedeceğini söyledi.

İstanbul ve Türkiye hakkında bildiklerini anlatan Russel Brand, “Osmanlı Devleti’nin önemini ve medeniyetin gelişiminde oynadığı önemli rolünün farkındayım. Ayrıca Türkiye’nin, laik yaşam tarzı süren Müslüman bir ülke olduğunu biliyorum. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi benim de takip ettiğim çok başarılı futbol takımlarınız var. Arsenal’de oynayan Mesut Özil’i de beğeniyle takip ediyorum. Geçen seneki ziyaretimde, Türk insanlarının çok gururlu ve çok güzel olduğunu fark ettim. Aynı zamanda yemekleriniz çok lezzetli. Kadınlar da çok güzel, bakımlı ve stil sahibi giyim tarzları var.” dedi.

İngiliz Komedi Ödülleri tarafından ‘Komediye Sıradışı Katkı’, British Comedy Awards tarafından ‘En İyi Canlı Stand-Up’ ve ‘En iyi Çıkış’ gibi birçok ödülün sahibi olan ünlü İngiliz komedyen Russell Brand, gülmekten kırıp geçiren stand-up şovu ‘Messiah Complex, World Tour 2013’ ile 23 Kasım’da Maslak TİM Show Center’da izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

 

DHA