Wolverine efsanesi yeniden geliyor
18.11.2013 01:15

 

Tüm dünyada gişe rekoru kıran X-Men klonu Wolverine'in yeni filmi yolda. Wolverine'in Japonya macerasının ardından yeniden kamera karşısına geçmeye hazırlanan ünlü aktör Hugh Jackman, yeni filmin projesi üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı.

 

İzleyici, X-Men serisinin yeni yapımı X-Men: The Last Stand için kilitlenmişken, yapımcı Lauren Shuler Donner, yönetmen James Mangold ve başrol oyuncusu Hugh Jackman, Wolverine'in üçüncü solo macerası üzerinde çalışıyor. Entertainment Weekly'ye konuşan 45 yaşındaki Jackman,  ''Geçen gece Jim (James) Mangold ile telefondaydım. Size söylemek için öldüğüm bazı harika fikirleri var. Ama henüz tam olgunlaşmadığı için bu sırrı açığa vurmak istemiyorum'' dedi. 

 

 

İlk iki X-Men filmi için anlaşma yaparak işe başladığını, bunun sadece kendisi için değil Fox şirketi ve yönetmen Mangold için de geçerli olduğunu anlatan Jackman, yaptıkları işin mükemmel bir deneyim olduğunu ifade etti. Jackman, ''Ben The Wolverine ile gurur duyuyorum'' dedi.

 

Wolverine karakterini çok sevdiğini belirten Jackman, ''Hatta onu eskisinden de çok seviyorum. Aslında yaşlanmak Wolverine'i daha iyi oynamamı sağlıyor. O (Wolverine) belki 200-300 yaşındadır, kimbilir. Ama aslına bakarsanız bu rol için çalışmak giderek daha da zorlaşıyor, bunu da itiraf etmem lazım'' diye konuştu.  Jackman, çok sevdiği rolüyle ilgili şunları söyledi:

 

“Karakteri seviyorum, neredeyse bana en iyi arkadaşlarımdan biri gibi geliyor. Bu kez çok daha müthiş birşey yapmak istiyoruz ve gerçekten mükemmel olmak da zorunda. İşte bunun üzerinde çalışıyoruz.''

Etiketler:
Wolverine    Hugh Jackman    X-Men