Murat Göğebakan'dan ağır eleştiri
18.11.2013 08:48

Murat Göğebakan, ses yarışmaları ve diğer yarışmaları eleştirdi. 

 
DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde hafta sonunu tatilini geçiren şarkıcı Murat Göğebakan, ses yarışmalarını eleştirerek, "3 soytarının pofpoflamasıyla kendilerinin bir yere geleceklerini sanıyorlar, gelemezler. Bu bir furya, birileri bu sektörden para kazanıyor" dedi.

Akçakoca'da bulunan bir otelde hafta sonu tatilini geçiren Murat Göğebakan, ses yarışmaları ve diğer yarışmaları eleştirdi. Yarışmalara katılanların soytarı yerine konulduğunu söyleyen Murat Göğebakan, "Bu yarışmalara katılan bir tane arkadaşımız ortalıkta yok. Bunların en babası Bayhan'dı. En popüler olanı da kafasında bardak kıran Adanalı çocuktu. Şu an köftecilik yapıyor. 'Çok mutluyum' diyor. Bu bir furya, birileri bu sektörden para kazanıyor. Bu işi yapanlar para kazanıyor" dedi.

Gençleri yarışmalar konusunda uyaran Murat Göğebakan, şunları söyledi:

"Enayi olup bu yarışmalara katılma, yani bu yarışmalardan medet mi umuyorsun? 3 soytarının pofpoflamasıyla kendilerinin bir yere geleceklerini sanıyorlar, gelemezler. Çocuklar geliyor birşey bilmiyorlar, zaten kısır döngü. Bir yapımcı parasını kazanıyor, herkes işine bakıyor. Bu yarışmalara katılmasınlar diyemeyiz, çünkü 'sanane' cevabı ile karşılaşabiliriz. Ayda iki gün ders veriyorum, bir günü üniversitede. Çocuklara hep şunu anlatıyorum; bir yere gelmek istiyorsanız inanın bir takım şeyler yaşamadan olmaz, yani olmuyor. Benim de ne çektiğimiz siz biliyor musunuz, öyle kolay mı sanıyorsunuz? diyorum."