Küllenen aşk yeniden mi başlıyor?
19.11.2013 22:07

 

Geçen yıl kısa süre birlikte olup ayrılan müzik dünyasının iki ünlü yıldızı Taylor Swift ile One Direction topluluğu üyelerinden Harry Styles için aşk çanları yeniden çalmaya başladı.

 

The Hollywoodlife'ın haberine göre, yaşadıkları aşkın ardından birbirini unutamayan çift yeniden biraraya gelmeye hazırlanıyor. Harry Styles'ın (18), süper model sevgilisi Cara Delevingne'yi Taylor için terk ettiği belirtilirken, güzel şarkıcı da Styles'ın yaşadığı Londra'dan ev bulmak üzere harekete geçti. Ev bulmak için Harry Styles'ın yardımını isteyen Taylor Swift'in yeni yıla eski sevgilisi ile yeniden barışmış biçimde girmeyi hayal ettiği de gelen haberler arasında...  

 

Taylor Swift'in Londra'nın ünlü caddesi Regent's Park ve çevresinde ev aradığı, bu bölgenin de Harry Styles'ın evine çok yakın olduğu belirtilirken, ABD'de yaşayan Swift'in Londra'da çalışmalarını sürdürürken yakışıklı şarkıcıya yakın olmak istediği aktarıldı. 

 

Styles'a yakın bir kaynak, “Harry hiçbir zaman Taylor'ı unutamadı ve onun çok harika olduğunu düşünüyor. Onunla yılbaşı dönemini beraber geçirmek ve yeni yıla da birlikte girmek istiyor'' dedi. 

 

Aralarında yaşanan üzücü olaylara karşın iki ünlü şarkıcının birbirine karşı hala duygularının olduğu, hatta Harry Styles'ın bestelediği hüzünlü bir aşk şarkısının çiftin biten ilişkisini konu aldığı da belirtildi. 

 

Aynı şekilde Taylor Swift'in de Harry Styles'a aşık olduğu, hatta ondan ayrıldıktan sonra herhangi bir ilişki yaşamayışının da bu sebeple olduğu kaydedildi. 

 

Ayrıldığı her sevgilisine ''intikam alan'' şarkılar yazan ve sözlerinde ağır eleştirilerde bulunan Taylor Swift, Harry Styles ayrılığından sonra genç şarkıcı için böyle bir şarkı yazmamıştı.