TV'de Bu Akşam
20.11.2013 17:18

20:00
A.Ş.K
KANAL D

Orhan’dan, Kerem’in borcunu ödediğini öğrenen Azra, büyük bir yıkım yaşar. Azra, düğünün ertesi günü, balayına gitmeye hazırlanan Kerem ve Şebnem’in kaldığı otele gelir. Amacı Kerem’e hala karnında çocuğunu taşıdığını, kürtaj yaptırmadığını söylemek ve onu Şebnem’de ayrılıp kendisiyle evlendirmeye ikna etmektir. Fakat Kerem bunu öğrendikten sonra Azra’nın beklediği tepkiyi vermez. Kerem’in kararı, Azra’yı dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.

 


22:15
Merhamet
KANAL D

Fırat ile Narin’in arası basına çıkan fotoğraf yüzünden bozulmuştur. Fırat, fotoğrafların basına çıkmasından Narin’in parmağı olduğunu düşünür ve Narin’e hesap sorar. Can ve Deniz, nikah masasına otururlar ama, ikisi de kafalarında soru işaretleri ile evlenip mutlu olabilecekler midir? Sermet düğüne gitmezken; verilecek sürpriz bir karar hayatlarında bambaşka bir sayfayı açacaktır!

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
Muhteşem Yüzyıl
STAR

Barbaros’un cenazesi için tüm şehzadeler payitahta gelir. Yeni Kaptan-ı Derya’nın kim olacağı merak konusu olur. Donanmanın desteğini isteyen iki taraf da kendi adaylarını belirler ve kıyasıya bir rekabet başlar. Selim ve Bayezıt arasındaki gerginlik başta Süleyman olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Mihrimah bu kavgaya son vermek için evinde bir yemek düzenler. Güzel başlayan yemek, kimsenin hatırlamak istemeyeceği bir felakete dönüşür.

 


23:30
Keskin Nişancı: Ölümcül Hedef (Sniper Reloaded)
STAR

Birleşmiş Milletler Askeri Gücü ile Kongo'da görev yapmakta olan Çavuş Brandona, düşman arazisinde mahsur kalan bir Avrupalı çiftçiyi kurtarma emri verilir. Beckett ve adamları çiftliğe vardığında gizemli bir keskin nişancı onları tuzağa düşürür. Babasının eski öğrencisi Richard Miller'ın yardımıyla Beckett, artık gerçek bir keskin nişancı gibi düşünüp suikastçıyı vurmak zorundadır.

 


20:00
Pis Yedili
SHOW TV

Fatih, Salça'yı kaçırmıştır. Pis Yedili, Salça'yı kurtarmak için bir plan yapar. Planın işlediğini görüp harekete geçerler fakat beklenmedik bir şeyle her şey alt üst olur. Atakan, Elçin'in peşini bırakmamaktadır fakat Elçin hiç yüz vermez ve onu sürekli tersler. Bir yolunu bulup Elçin'in evine giden Atakan, Zeynep'in düzenlediği partiye gitmek için Elçin'in annesinin de yardımıyla onu ikna eder. Esma Sultan, Dizel'i kıskandırmak için Halil Sezai hocayı da alıp, Dizel'in kafesine gider fakat karşılaştığı manzara ile şok geçirir.

 


23:15
Güldür Güldür
SHOW TV

Aslında hırsız olan İsmail ve İbrahim, altın çalmak için kadın kılığında altın gününe sızarsa neler olur. Bahadır, aşık olduğu Afrodit Yeter'i babası Zeus İbrahim'den istemek için Olimpos dağına çıkarsa başına neler gelir? Futbol maçında sakatlanan İbrahim sahaya dönebilecek mi? Annesi ve babası polis olan Çiğdem, eve erkek arkadaşı Cem'i getirirse neler olabilir? Diğer gazetelerin büyük gurmeleri Fikri ve Bahadır gelince Hamit neler yapacak? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


22:00
Doksanlar
ATV

Atilla’nın albüm çıkarma hayali, Özlem’in ufak bir imzasına bağlıdır. Özlem, sözleri kendisine ait olan şarkı için imza atmak üzere Atilla ile karşı karşıya geldiğinde, yaşanacaklardan habersizdir. Tuğba’nın hamile olduğunu zanneden Şükran ve Nuri, onu doktora götürmek için plan yaparken, Mustafa dedenin esrarengiz şekilde ortadan kaybolması ortalığı karıştırır. Soğuk havaların başlamasıyla, Bekir ve ailesinde soba mı, katalitik mi tartışması başlar. Aile uzlaşamayınca oylamaya gider. Öte yandan Necmettin, define haritasını yanlış yorumlayınca, Lütfü ve Emin'in başını büyük bir belaya sokar.