''Klipteki vücut benim'' dedi ama...
20.11.2013 20:45

 

Hamileliği ve doğum sonrasında fazla kilolarıyla mücadele eden Kim Kardashian'ın, çocuğunun babası Kanye West'in yeni klibindeki süper model ölçülerindeki vücudun photoshoplu olduğu iddialarını yalanladı.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, Kanye West'in Bound 2 adlı klibinin video klibinde ters ışıkta çekilmiş, güzel bir kadın siluetine yer verildi. Bu siluetin Kim Kardashian olduğu açıklanınca fazla kilolarını bilen çoğu kişi, görüntülere dijital düzeltme uygulandığını düşündü.  

 

Kızı North West'e hamileyken 90 kiloya çıktığı iddia edilen, doğum sonrasında da şişmanlığı sürekli göze çarpan 33 yaşındaki Kim Kardashian, 25 kilo verdiğini savunuyor. Kanye West'in video klibinde dijital düzenleme yaparak yer aldığı ileri sürülen Kardashian, geçtiğimiz günlerde aynada mayoyla kendi fotoğrafını çekmiş, ancak pek de formda olmadığı gözlenmişti. 

 

Bir motosikletin üzerinde ince, uzun, ince belli siluetle boy gösteren kişinin Kardashian olup olmadığı veya dijital düzenleme yapılıp yapılmadığı bilinemese de bir kaynak, '''Kim bu klip öncesinde çok kilo verdi. Ona photoshop uygulanmadı. Zaten bu klipte yer alması için Kanye de neredeyse yalvardı'' dedi. 

 

İşte photoshopsuz olduğu iddia edilen o görüntü: