Miley Cyrus'a ''Cehennemde yanalım'' dedirten Türk!
21.11.2013 00:55

 

Olay yaratmayı alışkanlık haline getiren ünlü şarkıcı Miley Cyrus, Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş'a birbirinden ilginç pozlar verdi. Bu fotoğrafları Instagram'da paylaşam Cyrus, Alaş'a, ''Haydi cehennemde yanalım'' diye seslendi. 

 

Miley Cyrus, ilginç pozlar verip bunları takipçileri ile paylaşmayı seviyor. Son paylaştığı karelerden birinde Cyrus, Lady Gaga gibi kaşsız biçimde görüldü. Oldukça gür kaşları bulunan 20 yaşındaki Miley Cyrus'un ilk bakışta tıpkı Lady Gaga gibi kaşlarını traşladığı zannedilirken gerçek daha sonra ortaya çıktı. Cyrus'un kaşlarını özel bir ürünle kapattığı, yani bu tuhaf görüntüsünün geçici olduğu anlaşıldı.

 

 

                                           

 

 

Cyrus'un bir başka karede de yine klasik hareketi olan dili dışarıda pozu ve masmavi saçları göze çarparken, bu kareleri ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alaş çekti. Madonna'nın da fotoğrafçısı olarak tanınan Alaş'ın çektiği kare, Cyrus tarafından, ''Hadi cehennemde yanalım @mertalas'' ifadesiyle paylaşıldı. Alaş'ın çektiği karede Cyrus'un Instagram filtresi ile saçlarının parlak maviye dönüştürüldüğü görüldü. 

 

 

                                        

 

 

                                                    

Etiketler:
Mert AlaÅŸ    Miley Cyrus    fotoÄŸraf