Akıl hocası belli oldu!
21.11.2013 00:53


Her yaptığı olay olan ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın akıl hocası nihayet belli oldu. Yarattığı skandallara rağmen yaptıklarından ödün vermeyen Bieber, ''Benden nefret edenler'' de umurumda değil'' dedi. 

 

Sinema ve eğlence sektörünün önde gelen yayın organlarından The Hollywoodreporter, kapağında gençliğin ikonu Justin Bieber'a yer verdi. Bieber ve menajeri Scooter Brown ile söyleşi yapan Shirley Halperin, ondan yaşamına ilişkin ilginç ipuçları aldı.

 

Bieber, kendisini seven kadar hoşlanmayanların da olduğunun belirtilmesi üzerine, ''Hiç de umurumda değil. Onların ne söylediğini bir tarafıma takmıyorum'' karşılığını verdi. Brezilya'da genelevden çıkarken görüntülenen, İkinci Dünya Savaşı kurbanlarından Anne Frank'in evindeki özel deftere, ''yaşasaydı hayranım olurdu'' diye yazan, tuvalete gitmek yerine temizlik kovasına ihtiyacını gideren Bieber, bu yaptıklarından hiç de pişman olmadığını söyledi.

 

Bu arada 19 yaşındaki genç şarkıcı, akıl hocalarının kim olduğunu da açıkladı. Annesi Patty Malette, menajeri Braun, Oprah Vinfrey, Adam Levine ve Mark Wahlberg'e akıl danıştığını anlatan Bieber'ın en başta gelen akıl hocası ise yakın arkadaşı Jaden Smith'in babası ünlü aktör, yapımcı ve yönetmen Will Smith. Justin Bieber, haftada en az 1 kez Will Smith ile biraraya gelerek ona akıl danıştığını, onun da kimseyi umursamamasını öğütlediğini belirtti. 

 

Menajer Braun da Will Smith'in kendisine, ''Justin istediği gibi yaşasın. Onun bu yaptıklarını önleyemezsin. Bu gençliğin gereği'' dediğini ifade ederken, bu nedenle menajerin de Bieber'a karışmadığı ortaya çıktı. 

 

Bieber, siyah kültürden de çok etkilendiğini ve siyah müzisyenlerden etkilendiğini belirtirken, ''Bunu yaparken de onlar siyah mı beyaz mı ilgilenmiyorum. Çünkü insan ayırmıyorum'' dedi.

 

Justin Bieber, ''Ben kim olduğumu ve hayatta neler yaptığımı biliyorum. Ben bir şarkıcı, şarkı sözü yazarı, sanatçı, kişi ve insan olmayı başardım. Ve şu anda olduğum kişiden memnunum'' diye konuştu. 

 

 

                                                       

Etiketler:
Justin Bieber    Will Smith