TV'de Bu Akşam
22.11.2013 18:53

20:00
Yalan Dünya
KANAL D

Terastaki büyük kavgadan sonra sular durulmuş gibi görünse de, Şehmuz’un terasa koyduğu fıskiyeli mini süs havuzu yeni bir krize neden olur. Çiğdem Hanım, zevksizlik abidesi olarak gördüğü bu havuzdan bir an önce kurtulmaya çalışır. Fırat’ın Yazgısı’na verilen ödülleri bahane eden Çağatay, Deniz’e kutlama hediyesi olarak babaannesinin antika küpelerini verir. Rıza da altta kalmamak için aile yadigarı bir hediye bulmaya çalışır.

 


23:15
Beyaz Show
KANAL D

Beyaz Show'a bu hafta; sevilen sanatçı Ziynet Sali, 'Erkek Tarafı Testosteron' filminin başrol oyuncuları; Mert Fırat, Emre Karayel ve Timur Acar ile sunucu, manken ve oyuncu Özge Ulusoy konuk oluyor.

 


20:00
Medcezir
STAR

Mira ile Yaman’ın “ilk öpücüğü”, aşklarını gerçek hayata taşır. İkisi de kelepçelerinden kurtulup, sadece kalplerinin sesini dinler. Arkadaşlarının arasına döndüklerinde bile yaşadıkları büyünün bozulmasına izin vermezler. Güzel geçen gecenin sabahı, Mira ve Yaman için tatsız bir sürprizle başlar. Ender’in kız kardeşi Sedef, Mira’nın karşısına hiç beklemediği bir yerde çıkar. Ancak kardeşinin ortaya çıkışı en çok Ender’i etkiler. Yıllardır iki kız kardeş arasında süregelen gizli hesaplaşma ilk andan itibaren kendini hissettirir. Öte yandan Sedef enerjisiyle Yaman ve Mira arasında yeni bir krize sebep olur.

 


23:30
Ben de Özledim
STAR

Ahmet, Ali'ye çarptığı kızı doktora götürmesi için akıl verir. Burak yeni bir dizi yazamamaktan şikayetçidir, o da soluğu Ahmet'in yanında alır. Herkesin derdini dinlemekten bunalan Ahmet gençliğini yaşamaya karar verir. O Ali ve çarptığı kız, kazanın olduğu yere ipucu bulmaya giderler. Ekip, bir süredir ortalıkta görünmeyen Serkan'ı aramaya kalkınca, kendilerini yine umulmadık maceraların içinde bulur.

 


20:00
Dila Hanım
SHOW TV

Dila, Suat’ın teklifi karşısında şok geçirir. Suat elindeki fırsatı kullanmak ister. Rıza’yı ancak Dila’nın kendisiyle evlenmesi şartıyla hapisten çıkaracaktır. Dila, bu durumu Rıza’ya nasıl anlatacaktır? Azer intikam peşindedir. Efe’yi dağ odasına kapatıp işkence yapmaktadır. Azer her şeyi gözden çıkarmıştır. Azer ihanete uğradığını düşünmektedir. Bunun bedelini ağır ödetecektir.

 


23:15
Bir Milyon Kimin
SHOW TV

Geçen hafta bilgi yarışmaları şampiyonu Yusuf’un ağzından bir kelime duyabilmek için çırpınan Gülben Ergen, bakalım bu hafta Yusuf’u konuşturabilecek mi? Okan Bayülgen’in ilk bölümden beri “Bu adamın üstünü arayın! Her an burayı patlatabilir!” dediği, favori yarışmacısı Fırat, zincir turuna kalabilecek mi? Doktordan mühendise, ev hanımından emekliye bir milyon lira büyük ödül mücadelesi soluksuz devam ediyor. Bir aylık eleme sürecinde yüz soruya en fazla doğru cevabı, en hızlı sürede veren 19 kişi, artık 1.000.000 TL’lik büyük ödüle daha yakın... Finalistler, jüri koltuğunda oturan Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen karşısında, 3 etapta birbirleriyle yarışıyor, her bölümün en fazla doğru cevabını en hızlı sürede veren bir kişi finalist olmaya hak kazanıyor.

 


20:00
Huzur Sokağı
ATV

Feyza evliliğe adım atarken Bilal’in evliliğinde çatırdamalar söz konusudur. Bilal, eski sevgilisinin nikahına neden gittiğini, neden o nikaha engel olmak istediğini açıklamak, insanları buna ikna etmek durumundadır. Ancak Kevser bile oğluna kızgındır ve onu anlamamak için ayak diretir. Diğer taraftan üzüntüden yemeden içmeden kesilen Zeliha’nın hali, halası Sümbül’ü düşündürür. Genç kızın kocasına bağlandığının farkına varan Sümbül, kararından vazgeçerek abisini yumuşatmaya çalışır. Bilal ise bütün olan bitenden Selim’i sorumlu tutar ve onunla olan hesabını görmek için Selim’in peşine düşer. Bu arada Selim ve Feyza yeni evlerine taşınmışlardır. Feyza yeni hayatına alışmaya çalışırken Bilal ve Selim arasındaki hesaplaşmanın ortasında kalır. Feyza’nın Selim ile evlendiğini öğrenen Bilal yıkılır.

 


22:00
Ben Onu Çok Sevdim
ATV

Sene 1960... Yakın tarihin en aciz zamanları... Halkın sevgilisi Başvekil Adnan Menderes’in adım adım sona yaklaştığı günler... Berin Menderes, sonsuz bir sevgi duyduğu eşi Adnan Menderes için dualarını esirgemez, başına geleceklerden en çok o endişelenir. Eşi Berin Menderes ondan bir an bile ayrı kalmayı istemese de Başvekilin çıkacağı iş seyahatinin dönüşü olmayacaktır. Adnan Menderes’in etrafında güvenebileceği tek bir dost bile kalmamışken Menderes, ordunun planlarından habersiz bir şekilde milletin menfaatini kollamaya devam eder. Ordu ise artık ihtilal yapmak için hazırdır. Başvekil hiç beklemediği kişilerden en büyük ihanetleri görecektir. Yolun sonuna yaklaşırken Adnan Menderes’i Yassıada’da tüm kalbiyle destekleyecek bir isim vardır: Ayhan Aydan... Mahkeme günü geldiğinde Ayhan Aydan, aşkının sorgulanmasına, hiçbir mahreminin kalmayışına ve tüm baskılara rağmen Başvekile olan sevgisini gururla anlatır.