Kanser onu yenemedi!
23.11.2013 01:53

 

Cilt kanserine yakalanan ünlü aktör Hugh Jackman, geçirdiği operasyonun ardından yeniden setlere dönmek üzere çalışmalara başladı.

 

Dailymail'ın haberine göre, kanser olduğunu Instagram ve Twitter hesaplarından duyuran Jackman, operasyonun ardından doktor kontrolüne giderken görüntülendi. Yanında 17 yıllık eşi Deborra Lee Furness ile doktora gelen Jackman'ın biraz yorgun olduğu gözlenirken, eşi moralliydi. Oyuncu Furness kameralara gülümserken herşeyin yolunda olduğunu söyledi. Jackman'ı uyararak doktora gitmesini ve kanserin teşhis edilmesini sağlayan Furness'in 17 yıllık hayat arkadaşının montunu taşıdığı da gözlendi.

 

Jackman, sağlık kontrolünden birkaç gün önce de bisikletiyle New York sokaklarında burnunda bandajla görüldü. Bu arada, setlere dönmek için de acele eden sanatçı, yeni Wolverine filmi için yönetmen James Mangold ile görüşmeye başladı. Yeni filmin senaryosu üzerinde çalışılırken, yapımcılığını Lauren Shuler Donner'in üstleneceği filmin kadrosu da önümüzdeki günlerde şekillenecek. 

 

 

                            

 

 

-Sinema kariyerinin zirvesinde

 

Son dönemde başarılı yapımlara imza atan Jackman, Sefiller-Les Miserables filminde eleştirmenlerden tam not aldı. Tamamen müzikal olan yapımda güçlü sesiyle de dikkati çeken oyuncu, bu filmde Altın Küre kazandı. Jackman, Oscar adayı da olurken, altın heykelciği kaçırmasında en büyük nedenin Daniel Day-Lewis ile yarışması olduğu belirtildi.

 

Wolverine adlı filmi gişe rekoru kıran Jackman, bu yıl sinemada en çok kazanan üçüncü oyuncu oldu. X-Men serisinin yeni filminin yanı sıra, Prisoner adlı yapımda Jake Gyllenhaal ile başrolü paylaşan Jackman, bu filmdeki kızını arayan baba rolüyle de büyük övgü aldı.