Kim Kardashian'ın kardeşi de hızlı çıktı!
24.11.2013 02:04

 

Ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian'ın en küçük kızkardeşi Kendall Jenner da hızlı çıktı. Jenner, One Direction topluluğunun yakışıklı üyelerinden Harry Styles ile akşam yemeğinde görüntülenince dedikodu kazanı kaynamaya başladı.

 

Kardashian kardeşlerin anne bir kardeşi olan 18 yaşındaki Kendall Jenner, 1.83 boyunda. Model olan Jenner, güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplarken, onun gönlünü çalmak da Styles'a kısmet olmuş gibi görünüyor.


Romantik akşam yemeğine giderken görüntülenen ikiliden Harry Styles, birlikte olup olmadıkları sorulunca yalanlamadı. Styles, ''Evet yemeğe gittik. Ama bilmiyorum, bilemiyorum'' diyerek bir anlamda söylentilere yeşil ışık yaktı. 

 

Bir gece sonra aynı mekanda görülen Harry Styles'ın Kendall Jenner'a mesaj yazarken görüntülenmesi de iyice ortamı hareketlendirdi. Styles'ın telefonuna Kendall Jenner'ın fotoğrafının yüklü olduğu da görüldü.

 

Kendall Jenner 18, Harry Styles 19 yaşında. Styles, daha önce şarkıcı Taylor Swift ve model Cara Delevingne ile birlikte olmuştu.