TV'de Bu Akşam
24.11.2013 16:24

23:15
Kurtuluş Günü Felaketi (Independence Daysaster)
KANAL D

Dünya düşman uzaylılar tarafından yok edeci derecede bir saldırıya uğrar.Bu saldırının karşısında ise işe yarayan bir tek teknoloji vardır. Fakat bu teknolojiyi çalıştırmak hiçte kolay değildir. Küçük bir kasabada itfaiyecilik yapan biri ile bilim adamları bir araya gelerek Dünya’yı bu saldırıdan kurtarmaya çalışırlar.

 


23:30
1 Erkek 1 Kadın
STAR

Artarda gelen faturalar yüzünden bunalan Ozan, Zeynep'le 9 yıldır devam eden ilişkilerinin maliyetini hesaplamaya kalkar. Asıl hesabı, bunu öğrenen Zeynep'e vermek zorunda kalacaktır. Zeynep'in sakarlığı yüzünden bozulan bilgisayarı tamire götüren Ozan, Zeynep’in uzaylı gibi kaldığı bu dünyanın dilini çevirmeye çalışır. Ama Zeynep’in soruları bitecek gibi değildir.

 


21:45
Güldür Güldür
SHOW TV

Aslında hırsız olan İsmail ve İbrahim, altın çalmak için kadın kılığında altın gününe sızarsa neler olur. Bahadır, aşık olduğu Afrodit Yeter'i babası Zeus İbrahim'den istemek için Olimpos dağına çıkarsa başına neler gelir? Futbol maçında sakatlanan İbrahim sahaya dönebilecek mi? Annesi ve babası polis olan Çiğdem, eve erkek arkadaşı Cem'i getirirse neler olabilir? Diğer gazetelerin büyük gurmeleri Fikri ve Bahadır gelince Hamit neler yapacak? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Tatar Ramazan
ATV

Ramazan bir kez daha sevdiği kadını kaybetme tehlikesiyle yüz yüzedir. Ağır yaralı olan Ebru’yu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Bir arabadan yardım ister. Ancak çıktıkları yol, onları ölüme götürecek bir tuzaktır. Eli yine Ramazan’ın sevdiklerinin kanına bulanmış olan Çavuş, Beyefendi’ye uzanan yolda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Ebru çok zorlu geçen ameliyatı sonrası komaya girer. Umutlar tükenmektedir. Ayşe, sahte gözyaşları dökerek kendini affettirmeye çalışır. Ebru’yu seven herkes perişandır. Ramazan için oğlu Kerim ve Ebru, hayata dair içindeki son umut parçalarıdır. Ramazan, tüm yaşananların sorumlusu olarak gördüğü Ertuğrul’dan hesap sormak üzere yola çıkar. Yanında Ömer ve Elmas, yüreğinde hırs ve şüphe ile Ertuğrul’un karşısına dikilir. Fakat bu sırada hastanede tehlike sinsice Ebru’nun yanına süzülmektedir.

 


22:35
Doksanlar
ATV

Atilla’nın albüm çıkarma hayali, Özlem’in ufak bir imzasına bağlıdır. Özlem, sözleri kendisine ait olan şarkı için imza atmak üzere Atilla ile karşı karşıya geldiğinde, yaşanacaklardan habersizdir. Tuğba’nın hamile olduğunu zanneden Şükran ve Nuri, onu doktora götürmek için plan yaparken, Mustafa dedenin esrarengiz şekilde ortadan kaybolması ortalığı karıştırır. Soğuk havaların başlamasıyla, Bekir ve ailesinde soba mı, katalitik mi tartışması başlar. Aile uzlaşamayınca oylamaya gider. Öte yandan Necmettin, define haritasını yanlış yorumlayınca, Lütfü ve Emin'in başını büyük bir belaya sokar.