TV'de Bu Akşam
25.11.2013 18:09

20:00
Kayıp
KANAL D

 

Günler sonra oğluna kavuşan Leyla çok mutludur. Ancak hem oğlunun hem de kendisinin ne kadar tehlikeli ve zor bir durumda olduklarını anlaması uzun sürmez. Bu adamlar ciddidir ve istediklerini almadan ikisini de bırakmayacaklardır. Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır. Özlem’in evine ise polisler incelemeye gelirler. Mehmet gelen kişinin hırsız olduğuna emin değildir fakat, elinde evden aldığı CD’yi görmüştür. Özlem bu konuda şüpheli konuşunca Mehmet onun üzerine gider. İkili arasında tatsız bir gerginlik yaşanır.

 

 

22:00
Deli Dumrul
KANAL D

 

Geleneksel değerlere sahip Dumrul, milliyetçi, mert, yiğit, yardımsever, bir delikanlıdır. Başına talihsiz bir olay musallat olmuştur ama yıllar önce... Hiç tanımadığı ağır yaralı birine yardım etmek isterken suç üstüne kalmıştır ve Dumrul artık cezasını çekip tekrar sokaklara döndüğünde artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.

 

 

23:45
Tuhaf Taksi
KANAL D

 

Tuhaf Taksi, yüzde yüz sahici şoförü Abdurrahman Yunusoğlu’nun yönetiminde basit ve eğlenceli bir yarışma için kol geziyor. Tuhaf Taksi’nin kapısını açan ‘müşteri’ kısa sürede 5.000 TL kazanma şansı yakalıyor. Kesinlikle hayatın içinden 4 sorunun ardından, heyecanlı bir sokak görevini tamamlayan yarışmacı, evine 5.000 TL ile dönüyor.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR

 

Hıncal Uluç ve Gülten Dayıoğlu sorularıyla Büyük Risk'te... Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
O Ses Türkiye

STAR

 

Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getiriyor. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 

 

20:00
Laz Vampir Tirakula
SHOW TV

 

Vlad Tepeş, 'Kazıklı Voyvoda' namı diğer Drakula, aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet'in kan kardeşidir. Fatih'in emriyle Drakula'nın kellesini kesen Koçoğlu ise Drakula'nın ısırığıyla vampir olduğu için onu öldürdüğü anda kendisi de ölür. Günümüze gelindiğinde efsane gerçek olur ve Drakula dirilir. Vampir avcısı Koçoğlu da 2012'de dirilir. Drakula, celladı Koçoğlu'nun peşine düşeceğini bildiği için dikkat çekmek istemez. Bu yüzden halktan birinin bedenine girme kararı alır ve karısı Elizabeth'e aşık olan Laz taksici Dursun'un bedenine girer. Fakat efsane vampir kral, çok büyük bir hata yapmıştır. Laz'ın bedenine hakimiyette zorluklar yaşamaya başlar. Konuşması bir Laz gibi olur. Dursun'un ruhu zaman zaman bedene hakim olmaya başlar, bu değişim Drakula'nın başına olmadık komik olaylar açacaktır.

 

 

22:15
Hey Canlı
SHOW TV

 

Magazin dünyasından en yeni haberler, ünlü isimlerle gündemi belirleyecek özel röportajlar, konserler ve davetler Hey Canlı'da... Programda bu hafta: Bülent Ersoy ile Hakan Akkaya arasında başlayan elbise polemiği tırmanmaya devam ediyor. Hüsnü Şenlendirici’nin denizin metrelerce altındaki Marmaray’daki klarnet konseri... Serdar Ortaç yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Ahmet Kaya’ya çatal atıldığı o gecede sahneye çıkıp marş okuyan sanatçılar konu ile ilgili neler söyledi? Ece Erken ayrılmadık dedi. Akın Altan ise güzellerle eğlenirken görüntülendi. Ünlü balet Tan Sağtürk’e neler oluyor?

 

 

20:00
Karadayı
ATV

 

Feride, başsavcının mezarının başında delili koruma altına alacakları için heyecanla beklemektedir. Bu delil sayesinde Turgut’a giden yollar açılacaktır. Mahir, Emel’e verdiği sözü yerine getirmek ve Serra’yı kurtarmak için her yerde Turgut’u aramaktadır. Turgut ise peşine düşenleri atlatarak, Serra’yı ortadan kaldırıp kendisi için yepyeni bir hayat kurmayı planlarken beklenmedik bir kazayla, bütün hayalleri yerle yeksan olur. Bu beklenmedik kaza herkesi şoke eder. Feride, Turgut’un başına gelenlere ilk anda inanmasa da içten içe ilahi adaletin yerini bulduğunu düşünmektedir. Oysa Mahir’in içi rahat değildir. Onca zaman peşinde koştuğu adamı tam yakalayacakken, Turgut’un beklenmedik şekilde cezasını bulmasını kabullenemez. Mahir için bu davanın kapanmasının tek yolu, Turgut’un adalet karşısında her şeyin hesabını vermesiyle mümkündür. Ancak yaşanan son olaylar neticesinde artık bu mümkün değildir.

 

 

23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

 

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...