2012 Yılının En Şık ve Rüküşleri
23.12.2012 13:04

Billboard Dergisi, 2012 yılının en şık ve en rüküş isimlerini seçti.

 
 
Müzik dünyasından ünlü yıldızların şıklık karnelerini düzenleyen dergi, onları katıldıkları galalar, ödül törenleri ve açılışlardan görüntüleriyle sundu. İşte, 2012 yılının şık ve rüküşleri:
 
1- Taylor Swift: Genç şarkıcı, feminen tarzının altını çizen kıyafetleriyle çok şık. Swift, Las Vegas'taki Billboard Müzik Ödülleri töreninde ise kırmızı dantelli tuvaleti ve dumanlı göz makyajıyla göz kamaştırdı.
 
2- Nicki Minaj: Hip-hop müziğin genç yıldızı rüküşlüğüyle tanınıyor. Ancak Minaj, kendi parfümünün Avustralya-Sidney'deki tanıtımında yorgan yüzünü andıran, gökkuşağının her rengini taşıyan elbisesi ile rüküşlüğün kitabını yazdı. Minaj, Alis Harikalar Diyarında masalından fırlamış gibiydi, sarı püskül gibi saçları da bunu tamamlıyordu.
 
3- Madonna: Stil ikonu ve "moda bukalemunu'' Madonna, yıl içinde MDNA adlı dünya turnesiyle çok sayıda kostümle boy gösterdi. 1980'li yılların esintisini modern ile birleştirerek şıklaşan Madonna, NFL Super Bowl turnuvasının devre arasında ise Kleopatra'dan esinlendiği Givenchy'den Riccardo Tisci imzalı kostümle sahne aldı. Siyah ile altın rengini harmanlayan yıldız, zamansız bir moda ikonu olduğunun altını çizdi.
 
4- Lady Gaga: Rüküşler kraliçesi Lady Gaga, Londra Moda Haftası'nın açılışında bütün gözlerin üzerine çevrilmesini sağladı, ama olumsuz anlamda. Kürk detayları olan burkayı tuhaf bir portföyle tamamlayan Lady Gaga yine rüküştü.
 
5- Lana Del Rey:  H&M markasının son ünlü yüzü olan Lana Del Rey, Mayıs ayında Metropolitan Müzesi'ndeki galada şıklığıyla göz doldurdu. Ünlü model, Joseph Altuzarra imzalı altın rengi tuvaleti ve peleriniyle şıktı.
 
6- Kelly Osbourne: Aslında çok da rüküş olmayan Kelly Osbourne, bu yıl kelimenin tam anlamıyla yolunu kaybetti. Osbourne, Santa Monica'daki Do Something Ödüllerinde soluk, lavanta rengi, yerleri süpüren bir gece elbisesiyle sönüktü.
 
7- Rihanna: Güzel şarkıcı, Metropolitan Müzesi'ndeki galadaki bir başka şık ünlüydü. Kırmızı halıda bütün güzelliğini sergileyen Rihanna'nın yılan derisi görünümlü deri elbisesi, sırt dekoltesiyle bütün gözlerin üzerine çevrilmesini sağladı.
 
8- LMFAO: Party müziğinin ünlü ikilisi neon renkleri, tuhaf, karmakarışık saçları, parlak pantolonları ile ikili olarak en rüküş olmayı başardı, hem de erkek olarak listeye giren isimler oldu.