TV'de Bu Akşam
26.11.2013 18:10

20:00
Çalıkuşu
KANAL D

 

Feride ile Selim'in konuşmalarını duyan Kamran'ın hayalleri bir anda yıkılır. Selim, kendini aklamak için yeni iftiralar planlar. Bir kızgınlık anı, Neriman ve Levend'i kadı'nın karşısına getirir. Hesap verme zamanı gelir.

 

 

23:15
Şans Kapıda
KANAL D

 

Yiğit Alıcı bu haftanın şanslı yarışmacısını bulmak için her şeyi denedi. Neredeyse önüne gelene beş yüz lira kazandıran sunucu nihayet tek hedefi çok para kazanmak olan yarışmacıyı buldu ve evine konuk oldu. Eşiyle birlikte Sarıyer otobüsünü beklerken şans kapısı aralanan yeni evli çift, acaba çeyiz masraflarını çıkarabildi mi?

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR

 

Metin Şentürk ve Ruhat Mengi sorularıyla Büyük Risk'te... Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
O Ses Türkiye
STAR

 

O Ses Türkiye'de düello heyecanı devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 

 

23:30
Aramızda Kalsın
STAR

 

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıl dönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar o gün iki çocuğunu alıp evini terk eder, İstanbul yollarına düşer. Yola çıkarken elindeki tek şey annesinin ölmeden önce bir arkadaşına yazdığı mektuptur. Mektup annenin Yadigar için gizli bir emanet bıraktığını söylemektedir. Emaneti saklayan Hüsne Celepoğlu ve kocası Bahattin Celepoğlu'nun en büyük derdi batmak üzere olan lokantalarını kurtarmak. Hüsne bu uğurda bütün ümidini yıllar önce İtalya'ya gitmiş olan Civan'a bağlar. İtalya'da aşçıbaşı olan Civan İstanbul'a gelecek, lokantanın başına geçecek, Celepoğlu ailesinin çilesi nihayet bitecek. Bu sırada Civan bir düğünün yemeklerini yapmak üzere İstanbul yoluna düşmüştür bile... Bir tarafta hayatta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, bir tarafta bin bir dalavereyle eve getirdikleri Civan... Celepoğlu ailesinde böylece komik, romantik, sürprizli ve yepyeni bir macera başlar.

 

 

20:00
Benim İçin Üzülme
SHOW TV

 

Harun her ne kadar evli olduklarını söylese de Buke gördüğü rüyalar ve ara ara hatırladığı anılar nedeniyle buna inanamaz. Niyazi, Buke’nin yokluğunu kabullenemez. Bahar, Şahin’e geri dönmesi için tek bir şartı olduğunu söyler. Şahin, Bahar için her şeyi yapmaya hazırdır ancak Bahar’ın başka bir planı vardır. Hacer, Resul ile Süheyla hakkında duyduklarından sonra Süheyla ile tartışır. Resul, Süheyla’nın aşkına kendini iyice kaptırır. Süheyla, Resul’un ona olan aşkını nasıl kullanacak?

 

 

23:30
Batman Başlıyor
SHOW TV

 

Milyoner anne babasının gözlerinin önünde katledilmesi genç Bruce Wayne'de bir travma yaratır. Ve bütün günlerini kötü insanlara karşı nasıl savaşabileceğini düşünmekle harcar. Ninja tarikatının lideri, Ra's Al-Ghul'e danışmak için Doğu'ya gider. Ancak döndüğünde, Gotham şehrini organize suç örgütleri ve tehlikeli suçlular tarafından istila edilmiş; miras olarak aldığı şirketi ise ellerinden kayarken bulur. Malikanesinin altında bulduğu mağara ve orijinal zırhlı kıyafet, Bruce Wayne'in yeni bir kimliğe bürünmesine yol açar. Artık kötülük yapanların içlerine korku salacak Batman'dir o... Ve artık gizemli bir üçüncü şahsın kurduğu çirkin düzeni yıkmak için var gücüyle mücadele edecektir.

 

 

20:00
Kaçak
ATV

 

Uzun süredir halüsinasyon gördüğünü zanneden Ertan, kâbusuyla yüzleşmek zorunda kalır. Öldürdüğüne emin olduğu Serhat’ı karşısında gören Ertan, savunmasız yakalanmıştır. Serhat, Ertan’a hayatının sonuna kadar unutamayacağı bir şey yaşatır ve Ertan mecburen İsmet Ali Topçuoğlu’ndan yardım ister. Düştüğü durum karşısında iyice hırslanan Ertan, Nurgül’ü öldürerek Serhat’tan intikam alma planları yapar. Burak için tutuklu yargılanma kararı çıkmıştır ve onu savunacak olan da ablası Merve’dir. Dava günü gelip çatar. Serhat, Dadaylı ve Nazmi nefesini tutmuş, sonucu beklemektedir.

 

 

23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

 

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...