Dünyanın en güzel kadını sensin!
26.11.2013 23:24

 

Ünlü rap şarkıcısı Kanye West, nişanlısı ve kızı North West'in annesi reality şov yıldızı Kim Kardashian'ın ''dünyanın en güzel kadını'' olduğunu söyledi.

 

USWeekly'nin haberine göre, yeni evlendiği dönemde ünlü aktör Tom Cruise'un eşi Katie Holmes'e olan sevgisini anlatırken koltukların tepesinde zıplamasına benzer bir an da Kanye West ile yaşandı. Hot 97 radyo istasyonunda Angie Martinez'in konuğu olan Kanye West, aşklarının efsanevi olduğunu söyledi. West, daha sonra, ''Evet baylar, bayanlar... Bütün kuaför dükkanları, moda tasarımcıları, mimarlar, mağazalar, Wall Street, tüm dünya... Onun (Kim Kardashian) sadece dünyanın en güzel kadını olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. O insanlık tarihinden bahsediyorum. İnsanlık tarihinin en güzel kadınları arasında ilk 10'a girer'' sözleriyle nişanlısına hayranlığını gösterdi.


Kardashian'a ilk gördüğü anda aşık olduğunu ifade eden West, Kardashian'ın Paris Hliton ile Avustralya'da çekilen fotoğraflarını gördüğünü ve hayranlık duyduğunu söyledi. Kanye West, ''Onu ilk gördüğünüzde hayatınızın kadını olacağını biliyor muydunuz?'' sorusuna da, ''Yüzde 100 evet''  yanıtını verdi. West, aşklarını şöyle anlattı:


''Bizim aşk hikayemiz asırlarca anlatılacak güzellikte. İlk beraber olmaya başladığımızda kendimizi Romeo ve Juliet gibi görüyordum. O bir reality şov yıldızı, ben bir rapçiyim. İnsanlar bizim birbirimize uygun olmadığımızı düşünebilir. Ama artık bunları duymaktan da yoruldum.''

 

 

                                                 

Etiketler:
Kanye West    Kim Kardashian    North West