Şok eden tuhaflık!
27.11.2013 01:01

 

ABD'de bir kadın, görülmemiş bir tuhaflığa imza attı. Pauline Wallace isimli 64 yaşındaki kadının evinde 140 yılan ve 1 kedi plastik kaplar ve derin dondurucuda eziyet görerek ölmüş biçimde bulundu.

 

Mirror gazetesinin haberine göre, hayvanlara eziyetten mahkemeye çıkarılan Wallace'ın evinde yaşananlar jüriyi şok etti. Boa ve piton yılanlarının da aralarında bulunduğu 140 yılanı tüpler, plastik kutularda saklayan Wallace, onları yatak odası, oturma odası ve garajda saklıyordu. 

 

Yılanların 20'si bir derin dondurucuda ölmüş olarak bulunurken, aynı buzlukta ölmüş bir kediye de rastlandı. Wallace, hayvanları mezara gömme fırsatı olmadığı için buzlukta olduklarını iddia etti. Yaptığının hayvanlara eziyet olmadığını ileri süren Wallace, daha sonra bazı itiraflarda bulunmaya başladı. Wallace, kazanç sağlamak için sürüngenleri evine aldığını söyledi.

 

Kaç yılan olduğunu saymadığını dile getiren Wallace, hayvanlara eziyet ve bakımını üstlendiği hayvanların ihtiyaçlarını karşılamamaktan suçlu bulundu.

 

Ailevi sorunları olduğu belirtilen Wallace'ın akli durumunun da bozuk olduğu düşünülürken, suçlu bulunan Wallace'ın psikolojik sorunları olup olmadığı incelenecek.