TV'de Bu Akşam
27.11.2013 13:11

20:00
A.Ş.K
KANAL D

Azra ve Can’ı dans ederken gören Kerem çılgına döner. Azra’yı ne kadar sevdiğini, onu nasıl kıskandığını bir kez daha anlar. Azra ise Kerem’e güvenemeyeceğini, onun kendisini oyalamak istediğini, aslında yeni hayatından ve bu hayatın göz boyayıcı lükslerinden memnun olduğunu düşünür. Neslihan’sa aynı gece Can’ı kenara çekip, Azra’yı evinde istemediğini söyler. Azra gibi bir kızın evinde olması hoşuna gitmemiştir. Fakat bu, Can’ı Azra’dan uzaklaştırmak yerine ona daha da yakınlaştırır.

 


22:15
Merhamet
KANAL D

Melike’nin ölümü Fırat’ı çok sarsmıştır. Fırat’ın atlattığı tehlikeyi öğrenen Irmak, Fırat’ı güvende tutabilmek adına Sinan’dan yardım ister. Deniz’in toparlanması için yardıma gelen Sermet, Deniz ile duyguları hakkında konuşmaya başlarken, gelen bir haberle sarsılan ikili, hızla yola çıkmak zorunda kalır.

 


23:30
İz Peşinde (True Grit)
STAR

Mattie, babasını öldürdüğü söylenen Chaney’i aramak üzere Fort Smith’e gelir. Birleşik Devletler’in en acımasız silahşörü olarak tanınan sorumsuz ve sarhoş Rooster Cogburn’ü Chaney’i yakalaması için ikna eder. Ama Chaney, katili yakalayıp Texas’a götürdüğünde büyük bir ödül almayı amaç edinen Texas polisi LaBoeuf’ün hedefi hâline gelmiştir. Bir araya gelen üçlü bir anda kötülük, cesaret, hayal kırıklığı, azim ve saf aşk gibi duygulara kapılırlar.

 


20:00
Kolpaçino
SHOW TV

Her şey Tayfun’un sosyeteye özenip, mafya babası olan Ateş Bey’in paralarını araklamasıyla başlamıştır. Ancak kısa zamanda yakayı ele veren Tayfun, büyük bir tehditin altına girmiştir. Ona bir hafta içinde elli bin dolar getirmesi söylenmiştir. Tayfun’un bu kadar parayı nasıl bir araya getireceği konusunda hiçbir fikri yoktur. Aklına mahallenin abisi Sabri gelir ve hemen onun yanına koşar. Sabri, alemin duayenlerinden sayılan, her şeyi görmüş ve yaşamış birisidir. Tayfun'a parayı illegal bir kumarhane açarak toparlama fikrini verir. Fakat Sabri’nin gidebileceği tüm mekanlar polis tarafından bilinmektedir. Tayfun’un yeni ve temiz bir mekan bulması gerekmektedir. Tayfun, önceden mal sattığı ve aynı zamanda sonradan görme zengin aile çocuğu olan arkadaşı Özgür'den yardım ister.

 


22:20
Güldür Güldür
SHOW TV

İsmail'in bekarlığa veda partisine bekledikleri dansözler yerine köçek olan Şevket ve Bilal gelirse neler yaşanır? Yavaş yavaş unutulan geleneği Bilal ve Şevket yeniden canlandırabilecek mi? Sevgilisinden ayrılan Oya, anılarla dolu evini çok ucuza satmaya kalkarsa neler olur? Bir bahçe makası ile öldürülen zengin iş adamı Fikri'yi kim öldürmüş olabilir? Sevgilisinden ayrılan Yeter'i, yakın arkadaşları İbrahim ve Hamit teselli edebilecek mi? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Doksanlar
ATV

Mahallede yankılanan bir selâda Emin’in adının geçmesi üzerine tüm mahallede yas havası yaşanır. Emin’in cenazesi için toplananları büyük bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan arkadaşları, Özlem ve Atilla’yı buluşturmak için gizli bir plan yapar. Atilla ve Özlem’in buluşma anında yaşanacaklar merak konusudur. Hamilelik ve tapu yalanlarının ortaya çıkmasından korkan Mustafa, Tuğba’dan alacağı bir haberle şoka girer.