Böylesi de hiç görülmedi!
27.11.2013 20:32

 

İngiltere'de yaşayan 64 yaşındaki Vivienne Davis'in evinden çıkanlar görenleri inanılmaz derecede şaşırttı.

 

Dailymail'ın haberine göre, Essex kentinde yaşayan Davis, evinin tüm odalarını tuhaf eşyalarla doldurarak içeriyi yaşanılmaz hale getirdi. Adeta bir çöp eve dönen katta adım atacak yer bulunamazken, elbiseler, kitaplar, televizyonlar, saatler, yastıklar, oyuncaklar ve daha birçok eşyayı yığan Davis, yatak odasında bile sandalye üzerinde uyumaya başladı.


Obsesif kompulsif olan Davis, yeni yılda evsiz kalmaktan korkarken, 5 yıl önce taşındığı bu evin 3. evi olduğu, daha önceki evlerini de aynı şekilde oturulmaz hale getirdiğinden taşınmak zorunda kaldığı belirtildi. Davis, ''Aslında bana kalsa böyle idare ediyordum. Ama yönetici gelip yangın riskinin ortaya çıkması halinde kurtulamayacağımı söyleyince yetkililere başvurdum. Aslında böyle yaşamaktan sağlığım da bozuldu'' dedi. 


Psikolojik bozukluğu olduğu için eşyaları yığma hissinin önüne geçemeyen Davis, daha önce bu durumlar yüzünden mahkemelik de olmuş, ancak o dönemde yargıca kendisine taşınmak için yardım edecek olan kızkardeşi ve arkadaşının her ikisine de talihsizlik sonucu kanser teşhisi konulduğunu, kendisine biraz süre verilmesini istemişti.  

 

Sanatçı ve perküsyonist olan Davis'in yaşadığı kafa travması nedeniyle yaşadıkları nedeniyle psikolojisinin bozulması sonucu bu hale geldiği aktarıldı.