Acun Telegol kararını açıkladı
28.11.2013 11:46

CNNTürk'te yayınlanan 5N1K programına katılan yapımcı Acun Ilıcalı, Telegol programının yayından kaldırıldığını açıkladı.
 

BAŞBAKANI ÇOK SEVİYORUM"

Acun Ilıcalı, "Başbakanımızla da dostluğum var. Kendisini çok da seviyorum. Bunu her zaman da söyledim. Yani ben AK Parti ile ilgili bir faaliyetin içinde hiçbir zaman olmadım. Fakat Başbakanımızı her zaman takdir ediyorum. Benim Başbakanı sevmemin mesleki hayatıma ne avantajı olabilir? Benim Başbakan ile olan dostluğum çıkarsız bir dostluk" dedi.

 

"HAYAL KURUP BU NOKTAYA GELMEDİM"

 

Başarısını çekemeyenlerin olduğunu da söyleyen Ilıcalı, "Denetim olmadığı için şu anda internetten benim rahmetli anneme, çocuklarıma herkese küfür edebiliyor. Çok ağır şeyler yaşadım geçmişte. Sanki biraz mezun olmuş gibi hissediyorum. Emekli olma düşüncem yok. Ekranda ölmek istiyorum. Manşet bu olsun. Ben hayal kurup bu noktaya gelmedim. Olaylar beni bu noktaya getirdi. Bir hayal kurup peşinden koşsaydım, emin ol burada olmazdım. Niyetinin iyi olmadığı bir çok insanın hırsından çatlaması veya bana düşman olması beni daha fazla motive etti" diye konuştu.

 

 

TV 8'i satın alan Acun Ilıcalı, CNN Türk'te yayınlanan 5N1K programında TV 8'i satın alması ve sonrasında çıkan haberlere ilişkin Gazeteci Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.