TV'de Bu Akşam
28.11.2013 17:26

20:00
İnadına Yaşamak
KANAL D

6 yıl önce eşleri tarafından terk edilip kendilerine yalnız hayatlar kuran iki yabancının, Zeynep ve Ali’nin kaderleri, geçmişlerinden gelen bir emanet ile bir daha ayrılmamak üzere kesişir. Emanetin adı Çınar’dır. Ali’nin eski karısı ile Zeynep’in eski kocasının 5 yaşındaki korunmaya muhtaç oğulları. Ali ve Zeynep, hayatlarının en zor kararı ile karşı karşıya kalır. Bu karar, bir zamanlar Ali’nin can dostu olan Emir Atasoylu’nun intikam yeminini yıllardır küllenmeyen derin uykusundan uyandırır. Üç yabancı ateşe yürüdüklerinden habersiz, yeni bir hayata doğru yola çıkarlar.

 

 

22:00
İntikam
KANAL D

Yağmur, babasının yeniden açılan davasında gerçek suçluların hüküm giymesini sağlamayı kendisine yeni hedef olarak belirler ve bunu sağlamak için bir plan yapar. Ancak, bu planla birlikte hayatını riske atacak bir tercihle de karşı karşıya kalır.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
Aramızda Kalsın
STAR

Yadigar'ın süprizi, Civan’ın yıllar önce yurt dışına gitmesine sebep olan sırrın ortaya çıkmasına neden olur. Böylece Celepoğlu ailesinde ipler bir kez daha gerilir, kopma noktasına gelir. Yadigar evdeki tatsızlıkla ilgili kendini suçlarken, Hüsne kardeşi Civan’ı korumak için ortalığı birbirine katar. Bahattin Hüsne'den, Hüsne Bahattin'den, Yadigar ve Arife halalardan şüphelenir. Evdekiler birbirinin ağzını aramaya başlar. Sonunda sorumlu bulununca sinirler çözülür Evdeki kadınlar bir kutlama yapmaya karar verir. Kutlama sırasında Hüsne emanet sırrını en tehlikeli kişiye söyler.

 

 

22:30
Benim Hala Umudum Var
STAR

Ozan ve Umut’un aşkı dolu dizgin devam etmektedir. Zafer’in Ozan’ı taciz etmesi ve Melis’in hamile olduğunu söylemesiyle rüya bozulur. Ozan’ın hareketlerinden şüphelenen Umut takibe başlar. Mete kalp krizi geçirir. Hastaneye koşan Asude kalp krizinin sebebini öğrenince çılgına döner.

 

 

20:00
G.O.R.A
SHOW TV

Anadolu’nun turistik kentlerinden birinde ticaret yapan Arif, uzaylılar tarafından kaçırılıp, onların gezegenine götürülür. Gönlünü gezegenin prensesi Çeku’ya kaptıran kahramanımız, canını dişine takıp gezegenden kaçmak için çabalar. Bunun için de uzaylıların komutanı Logar’a karşı zorlu bir mücadele başlatması gerekecektir.

 

 

22:30
Kara Şövalye
SHOW TV

Batman, Gotham şehrinde suça karşı savaşına devam etmektedir. Teğmen Jim Gordon ve yeni atanan bölge savcısı Harvey Dent'in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini dehşete boğan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar. Joker diğerlerinin aksine kişisel çıkar peşinde koşan biri değildir. Tam anlamıyla bir psikopattır ve yarattığı kargaşadan keyif almaktadır.

 

 

20:00
Kurtlar Vadisi Pusu
ATV

Kurtlar Vadisi Pusu son beş bölümün özetiyle ekrana geliyor: Büyük Üstad’ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi? Akif, Fatma ve Haydar’ın intikamını alabilecek mi? Kara, torununu Poyraz’ın elinden alabilecek mi? Sevdiklerinden uzak bir hayat süren Polat Alemdar, gerçekleri söylemeden daha ne kadar dayanacak? Poyraz’ın peşine düşen Abdülhey ve Kara, Poyraz’dan intikam alabilecek mi? Babasının hayaliyle avunan Elif, Ömer babadan ne isteyecek? Nazife Anne ve Ömer Baba’nın bu çaresizliğine Abdülhey bir umut olacak mı?