TV'de Bu Akşam
29.11.2013 18:24

20:00
Yalan Dünya
KANAL D

Nurhayat ile Rıza’nın tekrar birlikte olduğunu sanan Kocabaşlar, Bünyamin ile konuşarak otoparkın inşasını tekrar hayata geçirmek üzere anlaşırlar. Bünyamin bu sefer inşaatla, Rusya’dan gelecek kuzeni Korhan’ın ilgileneceğini ilan eder. Ancak Selahattin bu işten olabildiğince uzak kalacaktır. Her konuda anlaşılır ve herkes dört gözle Korhan’ı beklemeye başlar. Yan daireyi Korhan lakaplı bir hırsız gözüne kestirir. Eve giren hırsız, istediklerini alamadan suçüstü yakalanır. Nurhayat ve Emir ise paparazzilere yakalanırlar. Her şeyi inkar etseler de birkaç gün sonra gazetede, Deniz, Rıza, Emir ve Nurhayat ile ilgili çıkan haber büyük kargaşaya neden olur.

 


23:15
Beyaz Show
KANAL D

Beyaz Show'a bu hafta; pop müziğin güçlü yorumculardan Murat Dalkılıç, Kanal D’nin sevilen dizisi A.Ş.K'ın başrol oyuncuları; Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Hakan Kurtaş ile Polanya’dan çıkıp, tüm dünyayı sarsan, klasik müziğe neşe ve kahkaha kondurmayı başaran Mozart Grubu konuk oluyor.

 


23:30
Ben de Özledim
STAR

Grup konsere çıkmadığı için 665 bin lira tazminat gelir. Bütün ekibin para bulması gerekmektedir. Ali yapımcı Şenol'a Osman, Serkan, Onur ve Burak'la çalışmak istediğini söyler. Ali'yi Melodi'yle baş başa gören Burak, ikilinin peşine düşer. Ali'nin çarptığı kız, Ali'ye rahatsızlık verdiğini düşünüp evden ayrılır. Ali'nin elinde kıza dair yalnızca bir mektup kalır. Serkan sonunda deniz kızıyla buluşmanın bir yolunu bulmuştur.

 


20:00
Dila Hanım
STAR

Rıza, Dila’nın Suat’la evleneceğini öğrenir ve duyduklarına inanamaz. Rıza şok içindedir, öfkesini kontrol edemez. Dila olanlara inanamaz ama Rıza’nın hapisten çıkması için tek çıkışı Suat’la evlenmek olarak görmektedir. Azer gün geçtikçe kin kusar. Sultan’ın açığını yakalamıştır. Sultan, Azer’e gerçeği anlatır. Sultan şimdi ne yapacaktır? Canan yaptığı hatanın farkındadır artık... Suat’ın açığını bulmak için geçmişini araştırır. Bulduğu deliller Dila’yı Suat’tan uzak tutmaya yetecek midir?

 


23:15
Bir Milyon Kimin?
SHOW TV

Bir Milyon Kimin'de kazananlar kulübüne geçip, 1 Milyon TL büyük ödüle yaklaşan yarışmacı kim olacak? Kalp Cerrahı Hasan ikinci tura kalabilecek mi? İki oğlunun desteğiyle herkesi alt eden Lale Hanım, finale adını yazdırabilecek mi? Antalyalı mühendis Fırat bu kez butonlarla olan mücadelesinden galip çıkacak mı? Eşinin “1 Milyonu almadan eve gelme!” diyerek yolcu ettiği Necmi Bey, finale günler kala Kazanalar Kulübü’ne geçebilecek mi? Doktordan mühendise, ev hanımından emekliye Bir Milyon TL Büyük Ödül mücadelesi soluksuz devam ediyor.

 


20:00
Huzur Sokağı
ATV

Feyza, Bilal’in hayatını kurtarmak için Selim’le evlenmiştir. Fakat Selim’le aynı evde yaşamak onun için hiç de kolay olmayacaktır. Bu zor günlerinde tek tesellisi annesiyle barışması olur. Selim’in nasıl bir adam olduğunu bilen Zeynep, kızını Selim’den kurtarmak için elinden geleni yapar. Diğer taraftan Bilal, Zeliha’nın onun için her şeye katlandığının farkındadır ve Zeliha’nın gönlünü almaya çalışır. Her şeyin yoluna girdiğini düşünen Zeliha’yı ise bir sürpriz beklemektedir.

 


22:00
Ben Onu Çok Sevdim
ATV

Askerler, Ankara’nın dört bir tarafını sarar. İhtilal hareketi resmen başlamıştır. Yönetime el koyan Türk Silahlı Kuvvetleri, halkın sevgilisi, Başvekil Adnan Menderes’i Kütahya Valilik makamında tutuklar. Cumhurbaşkanlığı konutuna yapılan baskın sonucu Reis-i Cumhur Celal Bayar, derdest edilerek tutuklanır. Menderes’e yakın olan isimler de tek tek tutuklanırken, ordu hesap sorma zamanın geldiğini düşünmektedir. Ancak Menderes, bu hareketin destek bulamayacağına inanmaktadır. Berin Menderes ise eşi Adnan Menderes’in hayatından endişe duyar. Haber alabilmek için dışarıya çıkan Berin Hanım, gördükleri ve duydukları karşısında büyük sarsıntı yaşar.