TV'de Bu Akşam
30.11.2013 17:10

20:00
Arka Sokaklar
KANAL D

Güneydoğulu iş adamı Turan Baykara arabasında seyir halindeyken sıkıştırılır, korumalarıyla birlikte kimliği kim olduğu bilinmeyen kişiler tarafından öldürülür. Sonrasında da gene Güneydoğulu iş adamalarından Hamit bulunduğu restoranda öldürülür. Ekip olay yerine gelir.

 


23:00
Galip Derviş
KANAL D

Hülya, bir kafede Derviş’in eşi Belgin’e çok benzeyen bir kadına rastlar ve onu takip eder. Görünüşe göre Belgin, eşini korumak için bomba olayını kendisi ayarlayıp herkesi öldüğüne inandırmak istemiştir. Şimdi ortaya çıkmasının nedeni ise, daha önce beraber çalıştığı arkadaşı Gökçe’den kalan bazı evraklara ulaşmaktır. Evrakların olduğu depoya ait anahtarı almak isterken kaza eseri Gökçe’nin babası ölür ve cinayet gibi görünen bu olay, Belgin’in üzerine kalır. Böylece kısa sürede Derviş’in de olanlardan haberi olur.

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
3 Adam
STAR

Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturuyor.

 


19:45
Pis Yedili
SHOW TV

Zeynep, Ceyhun’un Elçin’e olan sevgisinin bitmesi için Atakan’la planlarına devam etmektedir. Zeynep ve Ceyhun’un kahvaltıya geldiği mekana Elçin ve Atakan da gelince ortalık karışır. Pis Yedili’nin erkekleri Cimbom’un üzerine yerleştirdikleri vericiden gelecek sinyali beklemektedirler fakat sinyal bir türlü gelmez. Cimbom ise Fatih’in suyuna gitmektedir fakat bir yandan da kaçış planları yapmaktadır. Fatih’in uyuduğundan emin olduktan sonra kaçmaya çalışsa da beceremez. Dizel, Esma Sultan’ın yaptığı oyunu anlayınca, oyuna katılır ve ona Oya Bilir ile karşılık verir. Oya Bilir’e mesajlar atan Dizel ortalığı karıştırır.

 


22:40
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...

 


23:45
Kazanova (Casanova)
ATV

18. yy. Venedik’inin sular altındaki sokakları, Paris’in ihtilal öncesi salonları ve III. George dönemi Londra limanları... Casanova; zevkin ve eğlencenin, kumar yeteneğinin ve centilmenliğin tüm getirilerini ustaca birer manevrayla kendi hayatını güzelleştirmek için kullanmaktadır. Bir gün bir keman virtiyözü, bir gün bir rahip, bir gün kumarbaz, bir gün ise zeki bir piyango idarecisi olur. Aslında o hem köylü hem de bir soyludur hem zengindir hem de çok fakir... Ama yalnızca bir konuda herkesten üstündür: O karşı konulamaz bir aşk adamıdır. Her ne kadar geçici olsa da sevdiğinde tüm bağlılığı ve samimiyeti ile sever. Öyle ki; konteslerin, artistlerin ve hatta bir rahibenin bulunduğu aşk defteri bir hayli kabarıktır. Fakat tüm hayatı boyunca sevdiği ve her şeyden, herkesten sakındığı, sadece bir gerçek aşkı vardır: Henriette... Ve bütün ömrü boyunca yaptığı her şey, onun sevgisini kalbinde hissedebilmek içindir.