TV'de Bu Akşam
01.12.2013 17:54

20:00
Güneşi Beklerken
KANAL D


Gözlerini açtığında kendini konteynerde bulan Zeynep, panik içindedir. Bağırarak sesini duyurmaya çalışır. Aksel’in oyununa daha fazla katlanamayan Kerem, Zeynep’i kendi yöntemleri ile bulmaya karar verir. Barış ise bulmacayı çözerek onu bulmaya çalışır. Aksel’in kızkardeşi Begüm de Barış’ın peşindedir. Abisi ile oynadığı basketbol maçında gördüğü Barış’ı bir türlü aklından çıkartamaz. Üstelik beklenmedik bir tesadüf Barış ile onu karşı karşıya getirir. Kendisini iddia malzemesi yapan Barış’a bir ders vermek isteyen Zeynep, hiç kimsenin ummadığı bir intikam planı yapar. Ancak sorunsuz işleyen planın sonuçları herkes için büyük sürprizdir.

 

 

23:15
İnadına Yaşamak
KANAL D


6 yıl önce eşleri tarafından terk edilip kendilerine yalnız hayatlar kuran iki yabancının, Zeynep ve Ali’nin kaderleri, geçmişlerinden gelen bir emanet ile bir daha ayrılmamak üzere kesişir. Emanetin adı Çınar’dır. Ali’nin eski karısı ile Zeynep’in eski kocasının 5 yaşındaki korunmaya muhtaç oğulları. Ali ve Zeynep, hayatlarının en zor kararı ile karşı karşıya kalır. Bu karar, bir zamanlar Ali’nin can dostu olan Emir Atasoylu’nun intikam yeminini yıllardır küllenmeyen derin uykusundan uyandırır. Üç yabancı ateşe yürüdüklerinden habersiz, yeni bir hayata doğru yola çıkarlar.

 

 

19:20
En Güzel Bölüm
STAR


Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler, En Güzel Bölüm'de...

 

 

20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR


Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 

 

23:30
1 Erkek 1 Kadın
STAR


Ozan küçük yaşta yakalanmadığı kızamığa bu yaşta yakalanır. Zeynep’in özenli bakımıyla kızamıktan kurtulan Ozan’ı “kısır olma tehlikesi” gibi şoke edici bir sorun daha beklemektedir. Zeynep ve Ozan çocuk yapma konusunda hayli ciddidir. Hatta öyle ki ana babanın yediği yiyeceklere göre bebeğin cinsiyetinin belirlenebileceği iddiasını bile çok fazla ciddiye alırlar.

 

 

20:00
Gece ve Gündüz
SHOW TV


Kardeşinin nikahına gitmek üzere uçağa binen June, Roy Miller adlı yakışıklı bir adamla tanışır. Roy ile muhabbet etmeye başlar. Ancak uçak aniden bir mısır tarlasına düşer. İkiliden başka hayatta kalan kimse yoktur. June, Roy'un sıradan biri olmadığını anlar. Roy, profesyonel bir ajandır ve ihanet ettiği gerekçesiyle teşkilat tarafından takip edilmektedir. June da Roy ile birlikte kendini tehlikeli bir maceranın içinde bulur ve olağandışı yeteneklerini keşfeder.

 

 

22:10
Güldür Güldür
SHOW TV


İsmail'in bekarlığa veda partisine bekledikleri dansözler yerine köçek olan Şevket ve Bilal gelirse neler yaşanır? Yavaş yavaş unutulan geleneği Bilal ve Şevket yeniden canlandırabilecek mi? Sevgilisinden ayrılan Oya, anılarla dolu evini çok ucuza satmaya kalkarsa neler olur? Bir bahçe makası ile öldürülen zengin iş adamı Fikri'yi kim öldürmüş olabilir? Sevgilisinden ayrılan Yeter'i, yakın arkadaşları İbrahim ve Hamit teselli edebilecek mi? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 

 

22:45
Bülent Ersoy Show
SHOW TV


Bülent Ersoy'un konukları Niran Ünsal ve Cengiz Kurtoğlu... Türk müziğinin sevilen sesi Bülent Ersoy'un sunumuyla ekrana gelen programda, dillerden düşmeyen şarkılar ve kuşaklara aktarılan türküler bir arada sunuluyor. Müzik, eğlence ve hoş sohbet bu programda...

 

 

20:00
Cesur Hemşire
ATV


Hemşire olan Cesur ve doktor olan eşi Ceyda, birbirlerine ve mesleklerine büyük bir aşkla bağlıdır. On altı yıldır evli olan çiftin iki hayali vardır: Birincisi, çalıştıkları hastanede başhemşire ve başhekim olmak... İkincisi ise apartmanlarında boş duran çatı katı dubleksine taşınmak... Ancak hem çalıştıkları hastanenin hem de oturdukları apartmanın sahibi Ceyda’nın babası Fethi’dir. Bir hemşireyle evlenen kızına inat, Fethi Bey'in apartman ve hastane ile ilgili verdiği kararlar hep onları zora düşürür. Yeni başhekim Kenan, komşuları Serdar’la Serpil... Cesur ve Ceyda için bundan sonra zorlu bir hayatın başlangıcı olacaktır.

 

 

21:50
Tatar Ramazan
ATV

Sabri, kurduğu tuzağa kendisi düşmüştür. Ramazan ve arkadaşları, Sabri’nin kaçmaya çalışan adamlarının peşine düşerler. Bu adamların, kimliklerini birer maskeyle gizlemeye çalışan Çavuş ve Akseli olduğunu fark ettiklerindeyse çok geçtir. Çavuş yine ellerinden kaçmıştır ama Ramazan artık bilir ki Beyefendi onun ezeli düşmanını da kendi tarafına çekmiştir. Ayşe, hasta yatağında çaresiz yatmakta olan Ebru’yu öldürmek üzereyken odaya Sabiha girer. Gördükleri karşısında dehşete düşen Sabiha, Ayşe’yi hastaneden ve hayatlarından kovar. Beyefendi’nin adamları, Sabri’yi koruyamadıkları için Çavuş ve Akseli’yi cezalandırır. Zamanının daraldığını anlayan Çavuş, Ayşe’nin ona olan borcunu ödemesini ister ve Ayşe’yi kaçırır. Çavuş’un elinden güçlükle kurtulan Ayşe’nin tek çaresi, Ramazan’dan yardım istemektir.