Hızlı ve Öfkeli'ye ''Paul Walker'' ayarı!
03.12.2013 02:16

 

Trajik bir kazada hayata veda eden ünlü aktör Paul Walker'ın çekimlerini sürdürdüğü Hızlı ve Öfkeli 7-Fast and Furious 7 adlı filmde oyuncunun ölümü nedeniyle senaryoda değişiklik yapılmaya hazırlanılıyor.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, 30 Kasım'da hayatını kaybeden oyuncunun yokluğu nedeniyle ortaya çıkan boşluk için senaristler, yeni bir değişiklik yapacak. Çekimleri 2014 yılında sona erecek filmin kadrosundan bir kaynak, ''Onun kaybından çok üzgünüz. Senaryodaki değişiklikler konusunda herşey masaya gelebilir. Belki de onun canlandırdığı kahramanı da öldürebiliriz'' dedi.

 

Bu yapılırken sanatçının rol aldığı sahnelerin aynen korunabileceği belirtilirken, filmin tüm kadrosunun şu anda Walker'ın yasını tuttuğu için çalışmadığı, çekimlerin gelecek yıl sürdürüleceği kaydedildi.

 

Filmin ünlü aktörün anısına ithaf edileceği de aktaran kaynak, ''Prodüksiyon kadrosundan birçok kişi haberi geç duydu, çünkü Şükran Günü tatilindeydiler. Ama korkunç olay çok etkisi yaptı. Kadronun ortak fikri filmin onun anısına ithaf edilmesi, bu en doğrusu'' dedi.