TV'de Bu Akşam
03.12.2013 18:30

20:00
Çalıkuşu
KANAL D

Necmiye ve Selim'in, Feride ile ilgili yalanlarına tüm konak halkı, en çok da Kamran ile Besime inanır. Feride'nin gururu ve umutları kırılır. Gidecek yeri olmayan Feride, mektepten ayrılır. İçi kan ağlarken çaresizce yollara düşer. Kamran, gerçekleri öğrenir. Kendini affettirebilmek için çırpınır durur. Zaman aleyhine işlerken, Feride'nin peşinden gitmeye karar verir. Necmiye'nin yeni yalanı konağı utanca boğar. Çareler tükenir. Besime Hanım ve Seyfettin Bey'i yeni üzüntüler beklemektedir. Köşeye sıkışan Selim ise Neriman'ın kapısını çalar.

 


23:15
Şans Kapıda
KANAL D

Küçükyalı sokaklarında para ve mutluluk dağıtmak isteyen Yiğit Alıcı, 500 TL kazanmak isteyen yarışmacı adaylarına, badi parmaklarını sordu ve birbirinden ilginç cevaplar aldı. Günün şanslısı olan Nurdan Hanım ve arkadaşları, doğru cevabı bilip çok daha fazla kazanma şansını sonuna kadar kullanmak istedi.

 


20:00
O Ses Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 


23:30
Benim Hala Umudum Var
STAR

Hayatını üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve ayrıcalıklar ortamında yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut’la yakınlaşabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur.

 


20:00
Benim İçin Üzülme
SHOW TV

Buke'nin arkasından atlayan Harun, onu kurtarmayı başarır. Ancak Buke, Harun'a çok öfkelidir. Bu esnada Harun'un kasabaya döndüğünü öğrenen güvenlik güçleri Harun'u yakalar. Harun götürülürken bütün kasabaya 'Buke bundan sonra benim karımdır. Bunu herkes böyle bilsin' diye bağırmaktadır. Buke'nin yaşadığını duyan Niyazi, sevinçten deliye dönmüştür, hiçbir şeyi umursamaktadır. Enver'in uyarılarına da kulak asmaz. Buke'ye koşar. Buke ile karşılaşmalarında mutluluktan ölecek gibi olan Niyazi, Buke'ye her şeyi bırakıp kasabadan ayrılmayı teklif eder. Buke ise her şey için artık çok geç olduğunu düşünmektedir.

 


23:30
Tron Efsanesi (Tron: Legacy)
SHOW TV

27 yaşındaki Sam Flynn'in bir zamanlar dünyanın en ünlü bilgisayar oyunları yapan adamı olan babası Kevin, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Sam, ancak babasının yollayabileceği tuhaf bir sinyali araştırırken, kendini Kevin'ın 20 yıldır hapsolduğu dünyada bulur. Korkusuz savaşçı Quorra'nın yardımıyla baba-oğul ölüm kalım yolculuğuna çıkar. Bu evren, hayal bile edilemeyecek ve onların kaçmasını önleyecek araçlar ve silahlarla doludur.


 

21:00
Kaçak
ATV

Buzların arasında titreyerek gözlerini açan Burak, babasından yardım ister. Burak’ın böbreğini aldıklarını anlayan Topçuoğlu, Serhat’ın kellesi için ödül koyar. Ertan’ın bir kadınla çekilmiş fotoğraflarını gören Merve, Ertan’a boşanmak istediğini söyler fakat Ertan’ın verdiği cevap Merve’yi şoke eder. Serhat ve Merve gizlice buluşurlar. Bu buluşma geçmişe dair bazı sırları da ortaya çıkaracaktır.

 


23:55
Cesur Hemşire
ATV

Hemşire olan Cesur ve doktor olan eşi Ceyda, birbirlerine ve mesleklerine büyük bir aşkla bağlıdır. On altı yıldır evli olan çiftin iki hayali vardır: Birincisi, çalıştıkları hastanede başhemşire ve başhekim olmak... İkincisi ise apartmanlarında boş duran çatı katı dubleksine taşınmak... Ancak hem çalıştıkları hastanenin hem de oturdukları apartmanın sahibi Ceyda’nın babası Fethi’dir. Bir hemşireyle evlenen kızına inat, Fethi Bey'in apartman ve hastane ile ilgili verdiği kararlar hep onları zora düşürür. Yeni başhekim Kenan, komşuları Serdar’la Serpil... Cesur ve Ceyda için bundan sonra zorlu bir hayatın başlangıcı olacaktır.