Benekli Clooney!
04.12.2013 02:43

 

''Müzmin bekar'' olarak tanınan sinema dünyasının en başarılı ve yakışıklı aktörlerinden George Clooney, benekler içinde fotoğraflandığı özel bir çalışmada aşka ait düşüncelerini anlattı.

 

Son sevgilisinden ayrıldıktan sonra bekarlar kervanına yeniden katılan Clooney, Yayoi Kusama'nın hazırladığı ve Emma Summerton'ın fotoğrafladığı sanatsal  bir çalışmada yer aldı. 52 yaşındaki oyuncu, ''Benekli Yıldız'' adlı çalışmada İkinci Dünya Savaşı'nı anlatan The Monuments Men adlı filmi de anlattı. 

 

Sandra Bullock ile rol aldığı Yerçekimi-Gravity filmiyle büyük övgüler alan Clooney, ''aşk hayatının'' nasıl olduğunun sorulması üzerine, ''Hayatımın kadınına henüz rastlamadım'' diyerek neden ''müzmin bekar'' olduğunu özetledi. Hayatından çok sayıda kadın geçen ve son sevgilileri Elisabetta Canalis ve Stacy Keibler ile uzun soluklu ilişkiler yaşayan Clooney, ''Ev benim için arkadaşlarımın ve ailemin bulunduğu yer. Sürekli dünyayı geziyorum ve neredeyse yaşamımın 8 ayını değişik kentlerdeki otel odalarında geçiriyorum'' diyerek gezgin yaşamı nedeniyle aşklarının yürümediğini söyledi.

 

Herhangi bir kente ait olamadığını vurgulayan oyuncu, ''Ev benim için eğlence, aşk ve sorumluluk. Onun için herhalde bir eve ait olamıyorum'' sözleriyle yaşam felsefesini özetledi. 


Yaşlandıkça evine daha az ayna koyduğunu dile getiren George Clooney, ''Nasıl ölmek istersiniz'' sorusuna ise hiç düşünmeden şu yanıtı verdi:

 

''Sevdiklerimden önce''...


George Clooney'nin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı The Monuments Men, 7 Şubat 2014 tarihinde gösterime girecek.