TV'de Bu Akşam
04.12.2013 17:54

20:00
Vicdan
KANAL D

Keriman’ın yıllar sonra İstanbul’a döneceği haberi, bütün mahalleli ve eski aşkı Yunus tarafından heyecanla karşılanır. Yunus, Keriman’dan ayrı kaldığı bu süre içinde, ülkenin önemli bir lojistik şirketinin ortaklığına kadar yükselmiş, kendisine bambaşka bir hayat kurmuştur. Keriman’ın yeğeni Müge ve Yunus’un yeğeni Emre arasındaki ilişkiyi bilenler, gençlerin geçmişte yaşanan bu büyük aşka öykündüklerini düşünürler. Fakat arkadaşlarının dolduruşlarıyla sevgilisine tuzak kuran Emre, Müge’yle birlikte olurken dolabına gizlice bir kamera yerleştirir. Akılsızca yaptığı bu büyük hatanın, kendisinde ömür boyu yaşayacağı bir vicdan muhasebesine sebep olacağından habersizdir.

 


22:00
Merhamet
KANAL D

Fırat kendini kaçırmaya kalkan adamlara kolay teslim olmayacaktır. Ancak kaçarken sığındığı evde geçmişinin karanlıkta kalan sarsıcı bir sayfasıyla yüz yüze gelir. Bu karanlık dönemin mağduru olan Sinan, intikam için Fırat’ın sonunu hazırlamaktadır. Atıf bu sefer Fırat’ı bulmaya yardım edecektir. Sermet, kardeşini içine düştüğü tehlikeli durumdan kurtarmak için harekete geçerken, Atıf da kendi yöntemleriyle olayın esrarını çözme çabasına girmiştir.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Siren Ertan ve Tardu Flordun sorularıyla Büyük Risk'te... Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
Muhteşem Yüzyıl
STAR

Süleyman’ı Manisa’da kötü bir sürpriz beklemektedir. Selim’i sarhoş halde yakalayan Süleyman öfkelenir. Amasya’ya gelen Bayezıt aşkına kavuşur. Bayezıt’ın sırrına ortak olan Mustafa kendi sırrını da onunla paylaşır. Beyazıt, Mihrünisa’yla gizlice evlendiğini öğrenir. Mustafa’dan gelen haberlere çok sinirlenen Süleyman, oğluna bir ders vermek ister. Ancak Hürrem’in olaya dahil olmasıyla işler çığırından çıkar. Mustafa öyle bir karar verir ki baba oğul arasında fırtına kopmak üzeredir. Hürrem, suların durulduğunu zannederken sürgün kararıyla sarsılır.

 


23:30
Ben de Özledim
STAR

Ali çarptığı kızla ilgili bilgilerin bulunduğu dosyayı almıştır. Dosyanın içindekileri kısa sürede bütün ekip öğrenir. Ancak Ali bu bilgileri kızdan saklamayı tercih eder. Deniz, Serkan için bir hediye yapar ve tiyatroya götürür. Serkan olmadığı için hediyeyi Sarp'a bırakır. Osman borçları yüzünden evi kaybetme aşamasına gelmiştir. Ancak bunu Damla'dan gizlemektedir. Sakladıkları sırların birer birer ortaya çıkmasıyla dağılan ekip, yeniden toplanmaya çalışırken daha büyük bir sırrın içine düşer.

 


20:00
Pis Yedili
SHOW TV

Cimbom’un kuyumcudaki planı işler ve polisler gelir. Fatih çoktan kaçmıştır. Polisler, Cimbom’u tutuklayarak karakola götürür. Cimbom’un verdiği ifade üzerine, polis çete üyesi olacağından şüphelenip, Pis Yedili’yi de takibe alır ve onları yakalar. Olayı araştıran polisler gerçek ortaya çıkınca Pis Yedili’yi serbest bırakır. İkoncanlar'ın yaşananlarla dalga geçmesi üzerine Pis Yedili onlara bir şaka yapar fakat yaptıkları şaka gerçek olunca tüm okul karışır.

 


23:15
Güldür Güldür
SHOW TV

Gizlice evden çıkıp bir fastfood restoranına giden Yeter ve Mustafa'yı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Pilot Şevket ve otobüs şoförü Bilal, bu defa beraber aynı uçakta maceraya atılıyor. Kuleye tayin edilen Şevket'in eşi Oya kocasının inmesine izin verecek mi? Dizi oyuncusu Bilal, oynadığı dizinin yönetmeni, başrol oyuncusu ve senaristi Bahadır'ın doğum gününün kutlandığı bara giderse neler olur? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


21:00
Doksanlar
ATV

Bebek müjdesine Tuğba ve Mustafa’nın ailesi çok sevinmiştir. Gergin Melahat, kızı hamile olduğu için Tuğba ve Mustafa’nın evine yerleşmeye karar verir. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Tuğba ve Mustafa’nın evine girmeye çalışan bir hırsız, tüm mahalleyi ayağa kaldırır. Mahalleye polis gelir. Hırsız, herkesin yakından tanıdığı biri çıkınca ortalık karışır. Öte yandan, en son yaşadıkları gerginlikten sonra küs olan Atilla ve Özlem, mahallede karşılaşmamak için çaba gösterir. Ancak Bekir ve Sevinç, Bakkal Lütfü ve Atilla’yı akşam yemeğine davet edince, bu Özlem’e büyük bir sürpriz olur.

 


23:30
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu on dokuz yaşındaki üniversite öğrencisi Agah Suat Atay... Agah Bey'in hedefi, 60.000 TL kazanmak... Yarışmanın diğer konukları ise yirmi yaşındaki Merve Çürük ve Baturay Turhan... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...