Kanser operasyonundan sonra ilk kez!
04.12.2013 22:27

 

Ünlü aktör Hugh Jackman, cilt kanseri nedeniyle burnundan geçirdiği operasyonun ardından ilk kez oyuncu eşiyle beraber objektiflerin karşısına çıktı.

 

USWeekly'nin haberine göre, 45 yaşındaki oyuncu, burnunun üzerinde meydana gelen lezyon nedeniyle tetkik yaptırmış ve kanser teşhisi konulmuştu. Burnunun üzerindeki tümör oluşumu operasyonla alındıktan sonra oyuncu, Twitter aracılığıyla kanser olduğunu duyurmuş ve burnunda bantla bir fotoğrafını paylaşmıştı.

 

Ünlü aktör, 21 Kasım'daki bu paylaşımından sonra ilk kez David Lynch Vakfı'nın yardım etkinliğinde basının karşısına çıktı. New York'taki gecede eşi oyuncu Deborra-Lee Furness  ile objektiflere poz veren oyuncunun burnunun üzerindeki izin oldukça küçük olduğu dikkati çekti.

 

 

                                                 

 

Jackman, karısı Deborra-Lee Furness'in uyarısıyla doktora gittiğini ve bu sayede kanser teşhisi yapıldığını belirterek 17 yıllık eşine teşekkür etmişti. 

 

Sağlığının giderek yerine geldiği ifade edilen oyuncu, durumdan çocukları da haberdar ettiklerini belirtti.  Jackman, çocukların basındaki haberler aracılığıyla bu durumdan haberdar olmalarını arzu etmedikleri için kendilerinin anlattığını söyledi. Furness da, hep beraber tedavinin ayrıntılarını konuştuklarını ve endişe edilecek bir durumun olmadığını aktardıklarını ifade etti. 

 

Evde artık daha sessiz sakin bir hayatlarının olduğunu dile getiren Hugh Jackman, ''Artık çocuklar da sessiz duruyor. Tedavi süreci hayatımızı değiştirdi'' dedi.

 

Jackman, tedavisinin ardından Wolverine filminin yenisi için çalışmalara başlayacak. İşte operasyon sonrasında Jackman ve eşinin kırmızı halıdaki ilk pozları: