Ödül gecesine yıldız yağdı
06.12.2013 12:29

 

Moon Life dergisinin ödül gecesinde birbirinden renkli anlar yaşandı.

 

Türkiye’nin sevilen magazincilerinden Alper Alp’in kurucusu olduğu Moon Life dergisinin ödül gecesine ünlü yağdı.

Yıldızlar birbirinden özel kıyafetleri ile göz doldururlarken Moon Life dergisinin gecesi unutulmaz anlara sahne oldu.Ortaköy Princess Hotel Versai Clup'te gerçekleşen ve sunuculuğunu ünlü oyuncu Metin Yıldız'ın yaptığı gecenin en büyük sürprizi ise ünlü baba-oğulun aynı sahneyi paylaşmasıydı.

Yaşam Boyu Onur Ödülü verilen Eşref Kolçak'a ödülünü müzisyen oğlu Harun Kolçak takdim etti ve sahnede duygulu anlar yaşandı.

Müjdat Gezen,Nilgün Belgün,Derya Baykal Nilüfer Aydan, Oktay Kaynarca,Yavuz Seçkin, Işın Karaca, Alişan, Süheyl-Behzat Uygur kardeşler,Gani Müjde ve 'Babam Sınıfta Kaldı' oyuncuları Berna Türkkan,Özlem Mekik, DMY Yönetim kurulu başkanı Duygu Mektem Yalçınkaya, Magazin D yapımcısı Cebrail Mungan İzzet Öz,TV8 Aramızda Kalsın programı, Telegol, ATV Huzur Sokağı dizisi, Erdem Kınay,Cem Ajans,Cem Gülaç, ESPR Media Engin Taşkıran Ödüle layık görüldüler.

Ayrıca gecemize usta gazeteci Tayyar Işıksaçan,Vehbi Dinçcan, Yaşar Çakmak sivridilli.com,Ozzy, Bahar Öztan ve birbirinden değerli konuklar Moon Life gecesinde yer aldılar.

 

 

DHA