TV'de Bu Akşam
06.12.2013 17:59

20:00
Yalan Dünya
KANAL D


Aşkları magazine düşen, tüm Türkiye ile birlikte ailelerin de gerçeği öğrendiği Rıza ile Deniz ve Emir ile Nurhayat zor günler geçirmektedir. Nurhayat, babasının korkusundan Emir’e kaçar. Deniz’in hala Rıza ile olduğunu öğrenen Çiğdem Hanım yasta, Kocabaşlar da büyük şoktadır. Her iki aile de çocuklarını birbirlerinden uzak tutmak için çeşitli önlemler alırlar. Terasta olağanüstü hal ilan edilir. Rıza’yı Deniz’e, Deniz’i Rıza’ya yanaştırmamak için giriş ve çıkışlar kontrol altına alınır...

 

 

23:15
Beyaz Show
KANAL D


Beyaz Show'a bu hafta; Türk Sanat Müziği'nin dev isimlerinden Emel Sayın, Düğün Dernek filminin başrol oyuncuları; Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile Türk tiyatrosunun, sinemasının ve televizyonculuğunun duayen isimlerinden Rasim Öztekin konuk oluyor.

 

 

19:20
Büyük Risk
STAR


Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 

 

20:00
Medcezir
STAR


Yaman hayatının en ağır gecesini yaşarken, Mira’nın evi terk ettiğini öğrenir. Bu haber Yaman’ın bütün öncelikleri değiştirir. Tan, Mira’nın en zor anında kendisine sığınmasını, bir işaret olarak yorumlar. Mira’dan sonsuza kadar ayrılmamak için elindeki silahları sonuna kadar kullanır. Ancak Yaman’ın peşlerine düşmesi Tan’ın planlarını bozar.

 

 

23:30
Adalet Benim
STAR


Dwayne Johnson, hapisten çıkar çıkmaz yıllar önce bir soygunda ölen kardeşinin intikamını almak için yola koyulur... Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır, çünkü o hapisteyken dışarısı hayli değişmiştir.

 

 

20:00
Dila Hanım
SHOW TV


Rıza, hapisten kaçarak Dila ve Suat’ın düğününe gelir. Gördüğü manzara karşısında yıkılmıştır Rıza... Suat istediğini elde etmiştir. Dila çaresizdir. Rıza’yı hapisten kurtarmak için Suat’ın karısı olmuştur artık... Efe, Azer’in elinden kurtulduğu gibi polise gidip şikayette bulunur. Azer bu durumdan nasıl sıyrılacaktır? Rıza’nın depolarının ateşe verilmesi Selamoğlu ailesini iyice zora sokmuştur. Rıza her şeyden vazgeçmiştir artık... Suat, Dila’ya verdiği sözü tutarak, ona Rıza’nın hapisten çıkış vizesini verir. Rıza hapisten çıkabilecek midir?

 

 

23:15
Altındağlı
SHOW TV


Ekrem Altındağlı, nam-ı diğer “Başkan”, İstanbul’un önemli mafya patronlarından biridir. Tıpkı sokaklarda olduğu gibi, özel hayatında da derdi tasası bir türlü bitmek bilmez. Karısı ve çocuklarıyla evde yaşadıkları sorunların yanı sıra, bir başına yaşayan huysuz ve yaşlı annesi Neriman ve yine bir mafya patronu olan amcası Payidar arasında hayatı tam bir kabus gibidir. Bir yandan kendisi ve ailesiyle kalmak istemeyen annesini huzur evine yerleşmeye ikna etmeye çalışırken, diğer yandan amcasının öldürmeyi planladığı bir adamı, yakın arkadaşı olan Affan’ın lokantasında temizleyeceğini öğrenir. Ayrıca işte de bazı sıkıntıları vardır. Haraca bağladığı gece kulüplerinden biri, baş düşmanı olan Timur Yıldırım’ın gizlice desteklediği bir adamın ortaya çıkmasıyla haracını ödememeye başlar. Yaşadığı onca stresin ardından oğlunun doğum gününde hiç beklenmedik bir anda düşüp bayılır. Tahliller ve tomografi sonuçlarından bir şey çıkmayınca doktoru, Başkan’ı tanıdığı bir psikiyatr olan Jale Karamanlı’ya gönderir.

 

 

20:00
Huzur Sokağı
ATV


Zor günler geçiren Feyza, Bilal’in yanında bayılır. Bu duruma şahit olan Zeliha ise Bilal’in Feyza’yı hâlâ unutamadığını bir kez daha anlar. Zeliha’yı zor günler beklemektedir. Ya Bilal’e olan aşkından vazgeçecek ya da her şeyi göze alıp savaşacaktır. Birbirlerini hâlâ deli gibi seven Bilal ve Feyza ise bu büyük aşkı unutmanın yollarını ararlar.

 

 

22:00
Ben Onu Çok Sevdim
ATV


Yakın tarihin en aciz günleri... Demokrasi hızla kan kaybetmektedir. Ankara Valisi Namık Gedik’in ölümü herkesi derinden sarsar. Namık’ın ölümü kafalarda yeni bir soru işareti uyandırır. Namık, intihar mı etmiştir, yoksa öldürülmüş müdür? Adnan Menderes, Namık’ın ölümünden vicdan azabı duyar. Yaşananların tek sorumlusu olarak görür kendini... Onlarca avukatı olan Menderes, artık yalnızdır, komutanlara yazdığı dilekçeye bile yanıt alamaz. Berin Menderes, memleketin kaderini değiştirebilecek bir isim olduğuna inandığı İsmet İnönü’yü ziyaret eder. Fakat umduğu çareyi İnönü’de bulamayan Berin, duydukları karşısında iyice çaresizliğe kapılır. Dik duruşundan taviz vermek istemese de günden güne çaresizliği artan Berin’in, artık ümidi tükenmeye başlamıştır. Son bir umut, Menderes’in avukatlarını arayan Berin, kimseden dönüş alamaz. Bir tek Avukat Talat Asal vardır, meseleyi yakından takip eden...