Justin Bieber, bu kliple hayranlarını kıskandırdı!
07.12.2013 01:15

 

Kanadalı ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın ''All That Matters'' isimli son videosundaki sahneler özellikle genç kız hayranlarının kıskançlığına neden oldu. 

 

19 yaşındaki şarkıcı, "All That Matters" isimli single çalışması için çekilen videosunda Cailin Russo adlı sarışın güzel modelle aşk sahneleri yer aldı. 

 

Sürekli olarak tişörtünü çıkararak poz veren ve hatta sokakta dahi böyle dolaşan Bieber, yeni video klibinde de kuralı bozmayarak aynı biçimde kamera karşısına geçti. Bieber, yeni klibini, ''Şarkı sözleri birinin aşık olduğu zaman kendini ifade etme biçiminin en iyi anlatımı, birini severseniz böyle duygularla dolar içiniz'' diye açıklasa da genç kızlar klipteki modeli kıskandıklarını ifade eden sayısız tweet attılar. 

 

Justin Bieber hayranları daha önce de ünlü şarkıcının retweet ettiği bir genç kızı tweet yağmuruna tutarak kıskançlıklarını ifade etmiş, hatta bazıları onu ölümle tehdit etmişti. Bieber'ın eski sevgilisi Selena Gomez de ''Beliebers'' olarak bilinen Justin Bieber hayranlarından kıskançlık dolu tweetler alıyordu. Bieber ile Gomez, geçen yıl ayrılmıştı.

 

İşte olay yaratan o klip: